Poszukuję karty graficznej


(zciwo) #1

Coś mmniej więcej w tym stylu jak to:

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19523

Chciałbym żeby miała 256MB. Może być droższa


(JNJN) #2

Wybieraj.

http://sklep.benchmark.pl/katalog_2484.html


(Zolciak) #3

A te 256MB to w jakim celu ?? :smiley: :smiley:


(system) #4

podobno : “Nie dajmy się nabrać. Większa ilość pamięci zawsze podwyższa cenę, a prawie nigdy wydajności karty graficznej”


(Dod) #5

SLR300: Jak to mowia “Pamieci nigdy za wiele” Fakt faktem ze wiecej pamieci to tylko ok. 2 do 5% zysk wydajnosci ale to narazie jest tak… zawsze moga wyjsc bardziej wymagajace gry :] i bardziej dopracowane programy/sterowniki


(system) #6

Uprzedzając pytania czy nie posiadam wesji 256Mb uczciwie informuję ,ze jak najbardziej mogę wystawić dla osoby chętnej także taką kartę jednak nie polecam. Są wolniejsze od wersji 128Mb .Zakup kart 256Mb ma sens dopiero w wypadku kart duzo szybszych (a co za tym idzie droższych) czyli w wypadku Ati 9800 i wyższych.Cytat za magazynem Chip nr.7/2005 Większa ilość pamieci a wydajność. “Nie dajmy się nabrać. Większa ilość pamięci zawsze podwyższa cenę, a prawie nigdy wydajności karty graficznej”


(Irekjablonski) #7

radeon?? Proponowal bym CI cos z GF bo moim zdanie to najlepsze karty pod słońcem. Wiekszość gier nawet jest pod nie robiona. A konkretnie proponowal bym Ci GF 6800 GT poprostu ta karta to wypas przy kturej twoj radeonik sie chowa no ale wybór nalezy do Ciebie


(Zolciak) #8

Myśle, że twoja wiedza o grafach ogranicza się tylko do GF więc będą to dla ciebie najlepsze karty pod słońcem. Większość gier jest robiona pod NV i chyba tylko dlatego chodzą jako tako… Jak taki jesteś cwany to podaj jakiegoś GF w cenie 250zł a nie wyskakujesz z 6800GT. A tak na przyszłość jak nie wiesz jak się pisze co niektóre wyrazy to warto text wsadzić do Worda albo poszukać na necie.


(Koks497) #9

iras niemasz zielonego pojecia i piszesz :shock: .

zciwo jezeli bedziesz zamierzal podkrecac tego radka (jezeli go kupisz :stuck_out_tongue: ) to wez sobie wersje z 128 mb pamieci :wink:

Pamieci 256 mb w radkach sa 5.0 ns … sa wolniejsze i duzo gorzej sie kreca .

Przyklad :

Kupilem radka 9550 z 256 mb … gdy zabralem sie za podkrecanie to poszlo tylko 30 mhz wiecej … gdy patrze na wersje radkow z 128 mb ktore kreca sie czasami nawet do 500 mhz to naprawde zaluje mojego wyboru (mowie oczywiscie o pamieciach :stuck_out_tongue: ) :frowning: :frowning: