Poszukuje Klasycznego telefonu z dobrym aparatem fotograficznym

Witam

Chciałbym kupić swojej dziewczynie telefon, ona nie gustuje w smartfonach tylko chciała by

klasyczny telefon z dobrym aparatem aktualnie posiada SE K800i i jest z niego cały czas

zadowolona długo trzyma bateria i zdjęcia robi bardzo ładne w porównaniu do niektórych smartfonów

powiedziałbym że lepsze :slight_smile: Szukam telefonu klasycznego z dobrą baterią z takim samym aparatem jak K800i

lub lepszym rok produkcji nie ma znaczenia, ale żeby był nowszy.

 

 

Może postawcie na wytrzymałość baterii w Samsungach Solid, zależy na jakimś szczególnym oprogramowaniu,np Symbian, WM, Android?

nie wiem jakie jest oprogramowanie w K800i ale coś takiego lub podobnego wolałbym, oglądałem równiez telefony takie jak SE C902 lub SE C905

ale nie wiem jak tam z aparatem i bateria Mpx maja więcej ale więcej nie oznacza że robią lepiej zdjęcia.

Solid myślę że nie będzie pasował.

A morze cos z Nokii?

Nokia N95 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/n95/

Nokia N96 http://www.mgsm.pl/pl/katalog/nokia/n96/

 

Posiadałem te modele, a jaden z nich nadal posiadam i w moim odczuciu to dobre telefony (zdjęcia robią dobre) wszystkie posiadają optykę Carl Zeiss.

Model E52 jest według mnie najbardziej wytrzymały z tego zestawienia.

kedzia, proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając opcji EDYTUJ , później Pełny edytor , popraw tytuł tematu, tak aby mówił konkretnie o problemie. W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.

Jaka cena? Do głowy przychodzą mi Nokia C5-00 (lub wersja z 5MPX) oraz Samsung S5610. Cieszą się one dużym zainteresowaniem i dosyć sporą sprzedażą, gdyż ludzie, którzy nie przekonali się do smartfonów poszukują takich modeli, a te są bardzo przyzwoite. Zbierają dużo pochlebnych opinii. 

też bym postawił na C905 lepszego aparatu w telefonie klasycznym nie znajdziesz

Jeśli chodzi o cenę to tak do 300-400zł

Grabkamy myslę że te telefony nie spodobają się ze względu na wygląd.

Paweł3779 mi się telefony podobają tylko czy aparat i bateria dobra muszę poczytać opinie.

szczepaniak5315 w C905 jest 8MPX Cyber Shot ale nigdy go nie używałem i nie mam porównania, ale najbardziej jestem właśnie za tym telefonem lub C902

W c902 aparat masz gorszy no i nie masz ksenowej lampy. No i masz też WIFI co się przydaje 

Zdecydowanie C905, no i ewentulanie starsze Nokie.