Poszukuję klawiatury dla gracza

Witam !

Chcę kupić klawiaturę, która będzie przeznaczona głównie do grania. Zależy mi, aby klawiatura reagowała na maksymalnie jak największą liczbę jednocześnie wciśniętych klawiszy. Niestety, ciężko znaleźć takie informacje. Jeśli nie wspomni o tym recenzent opisujący klawiaturę, to lipa, bo informacji o jednocześnie wciśniętych klawiszach nie ma w parametrach klawiatury.

Czy każda klawiatura “dla graczy” spełnia takie wymagania ? Nie chcę nadziać się na klawiaturę, która niby jest dla graczy, a nie obsługuje więcej jak 4 klawiszy naraz.

Jeśli chodzi o cenę, to szukam możliwie jak najtańszej. Nie zależy mi na jakości, tysiącu klawiszy multimedialnych i niepotrzebnych bajerach. Na pewno nie chciałbym przekroczyć kwoty 60-70zł.

Pozdrawiam !

klawiatury dla graczy maja to d siebie ze są przede wszystkim drogie - ale to wina ich optymalizacji pod katem gier. Jeśli chodzi o kilka przycisków naraz, to są tzw. macra, dzięki którym możesz “zbindować” (czyli podpiąć pod 1 przycisk sekwencje wciskania kilku klawiszy, np ctrl+alt+shift+5).

Kilka linków do wiodących producentów takiego sprzętu:

http://www.roccat.org/

http://www.razerzone.com/

http://www.cmstorm.com/en/start/

ja od siebie moge polecic ta klawe http://www.hcc.pl/index.php?p481,klawia … 800mu-ps-2 jest mega wytrzymala jako ze pisze na kolanach milion razy spadla na podloge i zyje co do dodatkowych funkcji ciekawa sprawa jest przyspieszanie reagowania przyciskow

Z kolei ja polecam Logitech G11: http://www.ceneo.pl/377329 recenzja: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Klawiatury_dla_graczy_-_Logitech_G11-887.html

Oczywiście cena powyżej 150 zł dyskwalifikuje ją no chyba, że dozbierasz.

W kwocie do 70 PLN to raczej tą co zaproponował “oskarCK”