Poszukuję klawiatury e5 KB-03

Zepsuła mi się klawiatura, bardzo się przyzwyczaiłem, pasowała do wielkości moich dłoni idealnie, ale nie mogę jej nigdzie znaleźć :frowning:


Klawiatura e5 KB-03/RE00206

Ich strona przestała istnieć: http://www.e5world.com/ więc obawiam się, że mogą już jej nie produkować :confused: Ktoś ma jakiś pomysł by był cień szansy jej uzyskania?

Klawiatura ze złączem PS/2?? Jaka płyta główna w dzisiejszych czasach takowe posiada?? Kup sobie jakąś na USB np. Tracer, a4tech (z tych tańszych) lub Logitech, Genesis, Modecom czy Corsair (trochę droższe, ale lepiej wykonane). Sam używam Genesis’a model RX66 i jestem zadowolony - tylko na początku musiałem się przyzwyczaić do wysokiego profilu klawiszy. Warto również zwrócić uwagę, czy klawiatura, którą zamierzasz kupić jest podświetlona - przydatna rzecz do pisania wieczorami. Najlepiej idź do jakiegoś sklepu komputerowegoo i “Przymierz” klawiaturę i sprawdź, czy Ci pasuje. Mogę także polecić Ci kanał Rooshken na YouTube, gdzie gość ładnie recenzuje różne akcesoria komputerowe - także klawiatury.
Link do kanału:

Przez USB była normalnie podłączana, na ceneo musi być błąd :slight_smile: