Poszukuje kodeka

potrzebny mi jest najlepszy kodek jaki do tej pory wyszedl.

to fajnie!! ale są kodeki audio i kodeki video! !!

jeżeli potrzebujesz kodeków żeby oglądać film to polecam ci paczkę kodeków K LITE MEGA CODEC PACK jeszcze nie spotkałem się z sytuacją, że film nie działa na tych kodekach!! :lol:

hehhe jak najlepszy ,kazdy jest inny i do czegos innego

ogolnie niekorzystam z pakietow codecs bo to slaby pomysl

np. zdarzaja sie elementy szpiegowskie

i czeste wersje alpha, beta /kodekow/

obecnie mam to na kompie

ac3filter_0_70b

DivX.Pro.v5.2.1.Win2kXP

XviD-1.0.2-29082004_(Koepi’s build)

wma91_redist

OggDS0995

Moonlight_Decoder_Package_2.0.3611

jesli film wymaga engine RealPlayer, Quicktime

mozesz zainstalowac sam silnik

realalt127

quicktimealt135

Z tego co mi wiadomo … paczki z kodekami sa nie dobre … bo zawieraja za duzo kodekow … co powoduje ze kodeki ‘gryza’ sie i nie dzialaja poprawnie :confused: [dlatego tesh odradzam duza ilosc kodekow - a tym samym paczek z kodekami;p]

pozdrawiam.

paczka z kodekami ma to do siebie, że można wybrać komponenty do instalacji czyli nikt nie zmusza nikogo do zainstalowania całej paczki!! skąd wy bierzecie te “nowinki”!!?? :roll: K LITE ma wszystkie te bajery, o których pisze Kamcia_18 poza szpiegami oczywiście :stuck_out_tongue: i nie jest to ani alpha ani beta ani gamma ani nawet omega :PPP :stuck_out_tongue:

hehe

ale prawda jest ze zbyt duza ilosc kodekow uniemozliwia poprawne odtworzenie filmu:(

potrzebuje kodeki do filmów

Sciągnij sobie

:arrow: ffdshow 20041012

Jak chcesz pakiet to

:arrow: K-Lite Codec Pack 2.33 Full (8,69 MB)

:arrow: K-Lite Codec Pack 2.33 Standard (4,92 MB)

:arrow: K-Lite Codec Pack 2.33 Basic (1,29 MB)

ja zainstalowalam sobie codecpack-all in najnowsza wersje i jest dobrze.nie trzeba nic innego.polecam. :wink:

To jest najnowsza wersja tych kodeków. Do poprawnego odtwarzania filmów powinna wystarczyć najmniejsza paczka Basic. Ja nie mam żadnej tylko ffdshow i ac3 i wszystko gra. :smiley:

Ten pack pomógł !!