Poszukuję kodeków

Witam i z gory przepraszam że zakładam chyba tysięczny temat o kodekach ale mam takie pytanie:

Czy istnieje jakaś paczka kodeków która po zainstalowaniu pozwoli na odtwarzanie wszystkich filmów i nie tylko.

A chodzi mi konkretnie oczywiście o wszystkie filmy avi ale także o pliki mov czy real. Wiem że są Qick Time Alternatiwe albo Real Alternatiwe ale ja chciałbym wiedzieć czy istnieje w ogóle taka paczka która ma w sobie to wszystko i najlepiej żeby była bez zbędnych śmieci typu własny odtwarzacz czy jakieś spyware bo i o tym słyszałem.

Jeśli ktoś znalazł kiedyś coś takiego to bardzo mile widziany link do pobrania i oczywiście jakiś ogólny opis co i jak zrobić .

A drugie pytanie- Czy zainstalownie kilku kodeków + jakiejś paczki może być powodem zawieszania się komputera. Ostatnio mnie to przesladuje .

Teraz mam zainstalowane:

7.8j-Codeck Pack

Quick Time Alternatiwe

Real Alternatiwe

ffddshow 2005 03 28

Xvid 1.0.3

a z odtwarzaczy teraz mam tylko AllPlayera ale nie tego najnowszego.

Macie może jakieś pomysły???

http://www.amnezja.org/modules.php?name … Codec_Pack

odinstaluj to co masz i zainstaluj K LITE :wink:

ale czy tam jest to wszystko??

no i co z tym zawieszaniem kompa???

może to być przyczyną ???

Mam :

XP SP 2

AMD Athlon XP 2500+

ASUS A7V8X-X

512 MB RAM

NVIDIA GeForce FX 5200 (128 MB)

Creative SB live 5.1

PLANET WL-8303 Wireless PCI Adapter

80 GB Maxtor

LITE-ON COMBO (DVD CD-RW)

LITE-ON CD-Rom (52X)

duble poleciały

odinstaluj wszystkie kodeki jakie teraz masz i zainstaluj paczkę K LITE (odznacz sobie playery i DirectVobSub żeby uniknąć podwójnych napisów)…

jeszcze nie spotkałem się z problemami po K LITE i żeby jakiś film z tą paczką nie szedł :lol:

Zainstalowałem tego K-Lite ale napiszcie czy jeszcze trzeba zainstalować tego ffddshow czy już nie ??? A jesli tak to którego??

Jesli wszystko dobrze chodzi to ffdshow nie jest potrzebny.

Przydaje sie wtedy kiedy wykonujesz operacje na plikach z filmem.

ffdshow

Jesli jakies watpliwosci co do k Lite Codec Pack to sciagnij wieksza paczke K Lite Mega Codec Pack

Powodzenia.

dzięki Patricko - własnie ten mam zainstalowany K-Lite Mega Codec Pack 1,33