Poszukuje kompilatora kodu javascript, html, php?

Tak jak w temacie poszukuje darmowego kompilatora do kodu html, javascript i php, gdyż chciałbym, aby moja strona była dostępna również ofline

Powyższe jak i Narnia nie istnieją!

Jeśli chodzi Ci o otworzenie plików .php u siebie na komputerze to zainstaluj np. XAMPP albo Krasnala albo odpowiednio skonfigurowanego APACHE. Gdzieś na forum był nawet o tym poradnik. Poszukaj a znajdziesz.

1 polubienie

Java script i html wykonywane są po stronie przeglądarki więc do tego nie musisz stawiać serwera. Tak jak poprzednik (matty24) napisał do php i potrzebujesz XAMP’a WAMP’a lub innego pakietu. Można bawić się samemu w instalację Apacha, php, mysql ale po co skoro są darmowe zestawy wstępnie skonfigurowane z łatwymi panelami zarządzania. Narnia istnieje. Jak byś miał jakieś problemy z konfiguracją pisz, z chęcią pomogę.

1 polubienie

Nic ciekawego wielkie dzięki, ja już od dawna interesowałem się stronami internetowymi i chciałem właśnie skompilować swoje strony, ale nie mogłem znaleźć darmowych kompilatorów, istniały tylko komercyjne wersje, albo trial. Jak byś mógł podać mi parę programów darmowych do kompilacji javascript, html

Html i java script nie trzeba kompilować. Wystarczy zapisać plik z rozszerzeniem html i otworzyć w przeglądarce. Jeżeli chodzi o jakiś edytor to polecam notepad2 lub notepad++. Oba programy posiadają kolorowanie składni, więc łatwiej będzie czytać kod. Piszesz że istniały wersje komercyjne lub trial. O jakich programach piszesz ?

Polecam Emscripten, to jest najlepszy komplikator DżawaSkrypt do języka Ce. Możesz też w Wimie spróbować, też spoko komplikator albo na baszu też, w sumie też spk komplikator DżawaSkryptu.
Liczę na lajka ;D

Chciałeś lajka masz dislajka.