Poszukuje kompilatora kodu javascript, html, php?

(karton16) #1

Tak jak w temacie poszukuje darmowego kompilatora do kodu html, javascript i php, gdyż chciałbym, aby moja strona była dostępna również ofline

(Pablo_Wawa) #2

Powyższe jak i Narnia nie istnieją!

(matty24) #3

Jeśli chodzi Ci o otworzenie plików .php u siebie na komputerze to zainstaluj np. XAMPP albo Krasnala albo odpowiednio skonfigurowanego APACHE. Gdzieś na forum był nawet o tym poradnik. Poszukaj a znajdziesz.

(nic ciekawego) #4

Java script i html wykonywane są po stronie przeglądarki więc do tego nie musisz stawiać serwera. Tak jak poprzednik (matty24) napisał do php i potrzebujesz XAMP’a WAMP’a lub innego pakietu. Można bawić się samemu w instalację Apacha, php, mysql ale po co skoro są darmowe zestawy wstępnie skonfigurowane z łatwymi panelami zarządzania. Narnia istnieje. Jak byś miał jakieś problemy z konfiguracją pisz, z chęcią pomogę.

(karton16) #5

Nic ciekawego wielkie dzięki, ja już od dawna interesowałem się stronami internetowymi i chciałem właśnie skompilować swoje strony, ale nie mogłem znaleźć darmowych kompilatorów, istniały tylko komercyjne wersje, albo trial. Jak byś mógł podać mi parę programów darmowych do kompilacji javascript, html

(nic ciekawego) #6

Html i java script nie trzeba kompilować. Wystarczy zapisać plik z rozszerzeniem html i otworzyć w przeglądarce. Jeżeli chodzi o jakiś edytor to polecam notepad2 lub notepad++. Oba programy posiadają kolorowanie składni, więc łatwiej będzie czytać kod. Piszesz że istniały wersje komercyjne lub trial. O jakich programach piszesz ?

(meewosh) #7

Polecam Emscripten, to jest najlepszy komplikator DżawaSkrypt do języka Ce. Możesz też w Wimie spróbować, też spoko komplikator albo na baszu też, w sumie też spk komplikator DżawaSkryptu.
Liczę na lajka ;D

(krystian3w) #8

Chciałeś lajka masz dislajka.