Poszukuje kompletu

kto wie skad moge ściągnąć program adobe photo shop 7 plus spolszczenie już ściągnełem tyle wersji ze szok i jak chce zainstalować spolszczenie to wyskakuje że jakas nieznana wersja plików itd itp. więc skąd można ściągną photo shopa wraz ze spolszczeniem tylko podajcie jesli sprawdzone źródło macie żebym na darmo nie ściągał :twisted:

Czyżby pirat :? :?: :?:

Nie czyżby…ale napewno!!

Może by tak usunąć. Manciu poczytaj sobie http://forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=4532

Ludzie czemu odrazu posądzacie chłopaka o piractwo, może chce testową wersje PS ale nie zna angielskiego i potrzbuje spolszczenie. Po to są testowe żeby testować :slight_smile:

A co do spolszczenie zassaj byle jakiego PS ale w wersji testowej i spolszczenie!! Zainstaluj PS i spróbuj zainstalowac spolszczenie. Jak wystąpi błąd niezgodności plików (będzie pisac jakiego pliku błąd) to go usuń ten plik(tą operacje trzeba bęzie powtóżyc z kilkoma plikami). Jak już zainstalij spolszczenie a PS nie odpali przywruć usunięte pliki z kosza. Sam tak zrobiłęm i miałem testowego photoshopa po polsku u mnie zadziałało. Mam nadzieje ze zrozumiesz o co mi chodziło :stuck_out_tongue: ROBISZ TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Wystarczyło użyć funkcji szukaj. Spolszczenie było podawane na forum. Kolega o ile umiem czytać poszukuje kompletu, a nie wersji testowej. Jakby chciał przetestować to na vortalu znajdują sie wersje testowe Photo shopa 7 i photo shopa cs. No i spolszczenie do Photoshopa 7 podane już na forum. :smiley:

mam oryginalną wersje photoshopa tyle że angielską a ja potrzebuje pio polsku więc ściągnełem spolszczenie ale nie działa więc pościągałem też pirackie wersje z neta tego programu ale też nie zadziałało więc lipa no ale sporóbuje zrobić jak kolega mi tu podpowiedział i zobaczymy tylko spróbuje to zrobić z oryginalnym photoshopem