Poszukuję laptopa do gier


(Szymon D) #1

poszukuję laptopa do gier

mam do wydania 2,000zł i zamierzam kupić laptopa do gier najlepiej jak by miał: dobre głośniki,niezłą kate graficzną i td.(nieznam się na tym więc liczę na Waszą pomoc)

co kupować a co nie???


(zaklik) #2

Za 2k nie dostaniesz laptopa do gier . Co najwyżej wydajnego laptopa do pracy biurowej . Laptopy do gier kosztują powyżej 5000 np. http://www.allegro.pl/item504009983_tos ... ty_fv.html .


(Miques) #3

za 2000 nie dostanie laptopa do gier. nie oszukujmy sie max co mozesz znalezc to laptop z 8600 co daje mozliwosc zagrania w nowsze tytula ale raczej na nizszych detalach :wink:


(Adalbert) #4

http://forum.pclab.pl/t349349.html

Zainteresuje się Compal'ami, ale w takim budżecie na prawdę będzie ciężko coś porządnego znaleźć...


(fiero) #5

Zastanów się poco ci laptop. Będziesz z nim chodził do szkoły i szpanował przed kolegami czy też faktycznie potrzebujesz mobilnego kompa ? Jeśli to pierwsze to daj spokój bo zabłyśniesz raz czy dwa razy i potem cię po prostu oleją. Za te samie pieniądze które wydasz na laptopa możesz kupić dużo mocniejszy komputer stacjonarny.


(Szymon D) #6

oki. poczebuje żeby działało gta san andreas :wink:

ale niaptrzebuje niewiem jak mocnego kompa a co do stacjonarnego to niemam miejsca bo ojca komp stoi u mnie na biurku:( a ojciec narzeka rze potrzebuje teraz usiąść do kmmpa


(tacyer) #7

Może cos takiego:

http://allegro.pl/item498369764_corrino ... _raty.html

http://allegro.pl/item498458837_super_n ... 99_zl.html

Jedynie coś w tym stylu, masz tu 2 przykłady co możesz za taką cene kupić, poszukaj jeszcza na allegro, jest tam tego więcej, różnią się głównie pojemnością HDD.


(Technik Elektro) #8

san andreas działa już na gma 950/x3100 więc na każdym nowym odpalisz tą grę.


(tacyer) #9

Ale nak chcesz mieć lapka do grania do GTA SA jest słabym odnoścnikiem, już jest stare i wypierane przez nowe gry, lepiej weź sobie za wzór nowszy tutył bo za pół roku, znudzi Ci się gta i je porzucisz, a wraz z nim laptopa bo nidz innego nie odpalisz :?