Poszukuję materiałów do prezentacji pt. "Odzyskiwanie systemów komputerowych"

Siemka, wszystkim mam za zadanie zrobić prezentacje jednak z moich poszukiwań lub po prostu słabego zrozumienia tematu mam problem ze znalezieniem materiałów na ten temat.

Tematem mojej prezentacji: “Odzyskiwanie systemów komputerowych.” wszelkie informacje które znajduje dotyczą odzyskiwania danych (pomijając wszystkie sklepy internetowe) jednak co jak co nie kojarzy mi się z to z tematem. Jak zaczynałem szukać szukałem informacji na temat odzyskiwania systemów windows i w większości stron było pojęcie takie jak windowsowski przywracacz systemu czyt.  przywracanie systemu lub informacje jak to świetny mogę zrobić pendrive bootwowalny który postawi mi całego iwndowsa spowrotem.

Wiem że nie jestem mistrzem ortografii i interpunkcji jednak byłbym bardzo wdzięczny za jakieś konkretne informacje osób które się na tym znają (jednak wszystkie wskazówki są mile widziane). 

Dzięki wszystkim którzy poświęcili chwilkę na przeczytanie moich “wypocin” :).

 

Proszę skorzystać z przycisku Edytuj a następnie dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Możesz coś o kopiach zapasowych powiedzieć. Robimy kopię, by odzyskać z niej system w razie awarii. Jakie są np. używane narzędzia (programy) do wykonywania kopii, jakieś konkretne przykłady przypadków konsekwencji nierobienia kopii - jeśli takie znajdziesz.

Nie widzę w poście jakichś problemów z ortografią i interpunkcją, tzn. nie jest idealnie, ale wszystko daje się zrozumieć i nic nie razi. Jest w porządku, trafiają się przypadki dużo gorsze.