POSZUKUJE! Mechanika lub Elektryka

Witam mam problem od pewnego czasu słuchałem muzy w aucie aż od pewnego czasu słyszę ze niekiedy muzyka się po prostu tnie ścina zacina wyjmuje płytę 0 rysy cala piękna można się dowiedzieć co jest grane ? płyta nagrana w 16x

Sprawdzałeś na innej płycie?

Jeśli to samo to pewnie laser padł

nie nie sprawdzałem jutro sprawdzę a da się jakoś tego lasera naprawić ?

A na radiu jest tak samo?

Bo jeśli nie, to ja oddałbym radioodtwarzacz raczej do elektronika :slight_smile:

A jeśli na radiu też tak przerywa, to gdzieś kable nie stykają. Zobacz przy radioodtwarzaczy z tyłu i przy głośnikach.

Specjalnymi płytkami do czyszczenia, ale nie zawsze to daje rade

radio nie przerywa tylko niektóre płyty jakie miałem to przerywało jutro sprawdzę inna to wam powiem :stuck_out_tongue:

Ludzie pomyślcie troszkę, radio to nie CD!! Odtwarzacz CD jeżeli kiepskiej jakości to pierwszy lepszy dołek, wstrząs, i tym podobne to nic nadzwyczajnego że płyta “skacze” czy się “tnie”. Zamiast wysyłać do specjalistów, może kolega poda najpierw jaki typ odtwarzacza posiada. Przy tza. “chińczykach” z allegro za grosze to ja się wcale bym nie dziwił i oddawanie takiego sprzętu mija się z celem. Jeżeli sprzęt z wyższej półki, wtedy możemy szukać przyczyn.

Prosiłem o podanie, czy na radiu też występują te objawy, bo takie przerywanie może być równie dobrze objawem złego styku przewodów głośnikowych :slight_smile:

krak , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif