Poszukuję modyfikacji - górny pasek XP

Witam!

Poszukuję modyfikacji, która ma na celu stworzenie paska u góry (środek) ekranu. Po najechaniu na poszczególne skróty na tym pasku powiększałby się ikony programów.

Kiedyś coś takiego już widziałem, czy ktoś wie skąd to można ściągnąć?

Jest to podobne do przeciągnięcia folderu na wybraną stronę krawędzi monitora z tym, że ja potrzebowałbym pod względem graficznym czegoś lepszego.

Pozdrawiam,

DearD

Zapewne chodzi Ci o program RocketDock. Link: http://files.punklabs.com/RocketDock/Ro … v1.3.5.exe Ten pasek nie musi być na górze. Może też być na dole i z boku. Wszystko jest kwestią konfiguracji.

http://www.dobreprogramy.pl/RocketDock, … 12054.html

Dziękuje, o to chodziło!

A czy znacie jakąś stronkę z takimi urozmaiceniami dla XP-ka?

Chodzi mi pod względem wizualnym (ale nie coś typu themeXP / transformer packi czy inne śmiecie) oraz przydatnym typu w/w program.

Bo tak szukając w google to mało atrakcyjne są modyfikacje.

DearD , Samurize

popatrz co to , obrazki

Łukash co do tego samurize to efekty są zdumiewające ale czy są w tym programie gotowe efekty takie jak np. w grafice google czy to są kompozycje własne, które żeby coś takiego zrobić to trzeba w tym siedzieć od dłuższego czasu, hmm? :wink:

Są “gotowce”,np w download>Samurize Package Files>i wygląda to np tak(10 strona zaczyna się od 3 od dołu)

5e2e28b279192bab.jpg

ale nad tym programem trzeba trochę posiedzieć,dodam że programik zużywa zdumiewająco mało zasobów,konfiguracja to nie jest niestety temat na forum.

Możesz też popatrzyć za Windows Blinds ,Aston,Talisman Desktop ,ale nie są darmowe i nie oferują tego co Samurize.