Poszukuję motywu win vista

Witam. poszukuje motywu windowsa wisty dla win xp. chciałbym żeby taki motyw zmieniał ikonki, foldery, pasek itp. szukałem w necie ale nic kontretnego nie znalazłem… z góry dziekuje

Na pewno szukałeś ? :expressionless: KŁAMIESZ… Zobacz TUTAJ i kliknij w pierwszy lepszy link :slight_smile:

ile tego jest do robienia :slight_smile: nie ma czegoś prostszego ?? wolałbym nie mieszac w tym za bardzo bo nie znam sie…

Zrób to programem - Vista Transformation Pack, czy jakoś tak.

On zmienia pasek START, okna, i chyba tez ikonki.

Masz Tutaj link do sprawdzonego packu . Zmienia wszystko co potrzebujesz , a nie zjada dużo ramu .Prosty w obsłudze i po polsku.

Od Vista Trasnformation Pack lepszy jest BricoPack Vista Inspirat Ultimate

krowasc , ma rację. VTP potrafi tak namieszać w systemie i nie da się potem usunąć tej nakładki, a brico pack działa jak zwykła skórka. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bricko Pack dobrze działa dopuki nie odinstalujesz go z systemu. A jeśli chodzi o to, że działa jak skórka to to nie jest prawda, bo program ten podmienia pliki ikonek, efektów wizualnych i paska zadań-w plikach konfiguracyjnych. Zwykłą skórką tego nie zrobisz.

a co myslicie o WindowsMX ???

lukasz02495 poszukaj w necie , a na pewno znajdziesz jak się odinstalowuje Brico Pack - troszkę inaczej niż inne rzeczy.

Sprawdziłem i nic nie miesza w systemie - przynajmniej u mnie.

Kolega ma zainstalowany Vista Anthracite Pack v. 1. 31 i nie narzeka . Ja nie testowałem.

Jak nie wiesz, to to bajek nie opowiadaj. BricoPack nie podmienia ikon i plików systemowych, tylko dodaje swoje, a o rzekomych problemach nic nie słyszałem. Jeżeli komuś coś się skopało, to widocznie instalował BP ‘na żywca’ a nie w trybie awaryjnym, tak jak sie powinno to robić.

Lukasz02495 nie masz racji.

BricoPack działa na tej zasadzie że dodaje swoje pliki do plików systemowych. I tak jak napisał Przebar jak się zrobi to w “Trybie Awaryjnym” to nic się nie stanie, chyba że naprade zrobisz jakiś duży błąd :stuck_out_tongue: .

Gdy odinstalujesz program to te pliki, które on sam wgrał też zostaną usunięte z twojego komputera.