Poszukuję motywu win vista


(Dziurdzia01) #1

Witam. poszukuje motywu windowsa wisty dla win xp. chciałbym żeby taki motyw zmieniał ikonki, foldery, pasek itp. szukałem w necie ale nic kontretnego nie znalazłem.... z góry dziekuje


(Mario 89) #2

Na pewno szukałeś ? :expressionless: KŁAMIESZ… Zobacz TUTAJ i kliknij w pierwszy lepszy link :slight_smile:


(Dziurdzia01) #3

ile tego jest do robienia :slight_smile: nie ma czegoś prostszego ?? wolałbym nie mieszac w tym za bardzo bo nie znam sie…


(LuX^) #4

Zrób to programem - Vista Transformation Pack, czy jakoś tak.

On zmienia pasek START, okna, i chyba tez ikonki.


(Jasznek) #5

Masz Tutaj link do sprawdzonego packu . Zmienia wszystko co potrzebujesz , a nie zjada dużo ramu .Prosty w obsłudze i po polsku.


(Krasnal666) #6

Od Vista Trasnformation Pack lepszy jest BricoPack Vista Inspirat Ultimate


(Przebar) #7

krowasc , ma rację. VTP potrafi tak namieszać w systemie i nie da się potem usunąć tej nakładki, a brico pack działa jak zwykła skórka. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


(Lukasz02495) #8

Bricko Pack dobrze działa dopuki nie odinstalujesz go z systemu. A jeśli chodzi o to, że działa jak skórka to to nie jest prawda, bo program ten podmienia pliki ikonek, efektów wizualnych i paska zadań-w plikach konfiguracyjnych. Zwykłą skórką tego nie zrobisz.


(Dziurdzia01) #9

a co myslicie o WindowsMX ???


(Jasznek) #10

lukasz02495 poszukaj w necie , a na pewno znajdziesz jak się odinstalowuje Brico Pack - troszkę inaczej niż inne rzeczy.

Sprawdziłem i nic nie miesza w systemie - przynajmniej u mnie.

Kolega ma zainstalowany Vista Anthracite Pack v. 1. 31 i nie narzeka . Ja nie testowałem.


(Przebar) #11

Jak nie wiesz, to to bajek nie opowiadaj. BricoPack nie podmienia ikon i plików systemowych, tylko dodaje swoje, a o rzekomych problemach nic nie słyszałem. Jeżeli komuś coś się skopało, to widocznie instalował BP ‘na żywca’ a nie w trybie awaryjnym, tak jak sie powinno to robić.


(LuX^) #12

Lukasz02495 nie masz racji.

BricoPack działa na tej zasadzie że dodaje swoje pliki do plików systemowych. I tak jak napisał Przebar jak się zrobi to w “Trybie Awaryjnym” to nic się nie stanie, chyba że naprade zrobisz jakiś duży błąd :stuck_out_tongue: .

Gdy odinstalujesz program to te pliki, które on sam wgrał też zostaną usunięte z twojego komputera.