Poszukuję MP3 do biegania - opinie co do zakupu

Witam.

Szukam jakiegoś dobrego, taniego i ogólnie fajnego odtwarzacza mp3 do biegania. Możecie coś polecić, najlepiej juz sprawdzonego?

Ze wstępnej opini kilku osób praktycznie jednogłośnie polecany jest produkt firmy Sandisk Sansa. Rzeczywiscie jest to na tyle dobry i warty uwagi sprzęt?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

A mp3 z telefonu + dobre słuchawki Ci nie wystarczy? Dziwią mnie ludzie, którzy chcą kupować coś, co już przecież mają i to zawsze pod ręką. Na dodatek przeważnie zawsze naładowane i gotowe do pracy.

Mnie to brzmi jak marketing szeptany.

Dziękuję za odzew, jednak prosiłbym o trzymanie się tematu.

Nie interesuje mnie forma słuchania muzyki z telefonu.

Sansa Clip rzeczywiście jest świetny, ale zwróć uwagę na to co mówi Xanthia. Przecież każdy odtwarzacz mp3 nadaje się do biegania :slight_smile:

Przypomniała mi się reklama kawy specjalnie stworzonej do picia z mlekiem :slight_smile:

EDIT: Skoro trzymamy się tematu to mogę szczerze polecić Sansa Clip. Ja mam taką oto wersję i jestem bardzo zadowolony:

Doskonale komponują się z KOSS Porta PRO :slight_smile:

Również posiadam zestaw sansa+KPP :smiley:

Odtwarzacz dzięki swoim wymiarom jest idealny do biegania,

jeżdzenia na rowerze jak i codziennego słuchania, jest również

alternatywny firmware ze wsparciem tzw. RockBox…

Przy wiecznie głodnych smartfonach niestety bardzo szybko sie nauczyłem, żeby nie korzystać z telefonu jako mp3 :smiley:

ja stawiałbym na CREATIVE dobra firma produkująca produkty lepsze niż to przereklamowane Apple…z jedna listą muzyczna pff… mialem kilka modeli i sprawdzały się.

Creative jeśli chodzi o playery to był dobry kiedyś,

teraz produkują sam ■■■■…