Poszukuję multimedialnego smartfona z wytrzymałą baterią. Ekran mniejszy niż 5"

NIe jestem na bieżąco, a oferta jest tak rozległa, że ciężko mi się w tym połapać. Może znajdzie się na forum ktoś obeznany, kto pomoże mi zawęzić poszukiwania :slight_smile: ?

Z tą baterią jest najgorzej. W zasadzie to niewiele dobrych smartfonów ma dobre baterie.LG G2 mini  nie jest taki zły:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10005673

Ewentualnie proponuję jeszcze szukać telefonu Lenovo. W Polsce w tradycyjnych sklepach raczej się nie znajdzie ale możesz poszukać na allegro. Tam często są sprowadzane egzemplarze. 

Rozumiem, i jestem w stanie zadowolić się przeciętnym urządzeniem, byle spełniało moje minimalne wymagania. O tym LG piszą w komentarzach, że jest bardzo powolny (mało responsywny)

Wiem, że kiedyś faktycznie było bardzo mało urządzeń z większą baterią. Czyli mam rozumieć, że sytuacja na rynku nie zmieniła się od tamtych czasów? Może jakiś Chińczyk w takim razie byle dostępny w PL? Oferty Lenovo nie znam, a jaki model masz na myśli?

No dobrze widzę, że nie ma zainteresowania tematem. Może w takim razie istnieje coś o ciekawych parametrach, z dobrą ale nieco mniejszą baterią i ciut większym ekranem (max 5’’)?

Czy ktoś coś wie na temat, lub miał styczność z Jiayu G4S.