Poszukuje najnowszej wersji biosu, płyta ASUS P5LD2 SE/C I945P

Witam . Mam nastę pujący proble. Chciałbym zaktualizowac wersje biosu lecz nie mogę znaleść aktualizacji. Płyta główna ASUS P5LD2 SE/C I945P S775. Proszę o szybką pomoc . Z góry dziękuje.

W jakim celu? Dla “sportu”? Jaką masz obecnie wersję biosu?

Jeśli Twoja wiedza jest taka jak umiejętność szukania biosu dla tej płyty, to sobie odpuść. Mi tego znalezienie zajęło 15 sekund.

Usterka przy aktualizacji spowoduje całkowite unieruchomienie komputera.

Nie nie dla sportu . Wręcz niektóre programy nie chcą mi odpalić po przez stego Biosa + czas non stop sam mi się zmienia .

Czyli Twoja wiedza jest bardzo skąpa.

Jakie programy nie chcą się odpalić z powodu biosu?

Dlaczego szukasz problemu w biosie a nie w usterkach systemu?

Czas się przestawia nie z powodu starego biosu tylko z powodu starej (zużytej) baterii podtrzymującej ustawienia biosu oraz zasilającej zegar.

przykładowa głupia gierka Saint Row 3 Wymagania systemowe ma spełnione lecze nie odpala czarny ekran . Szukałem odp na róznych forach i piszą że to może byc usterka biosa , bądź stara aktualizacja. I o co chodzi z tą baterią ?

Bios raczej nie ma nic do problemów z grami, niezależnie co na tych forach wypisywali. Byłoby prościej gdybyś bardziej szczegółowo opisał problem i podał tutaj pełną konfigurację swojego komputera wraz z zasilaczem.

 

Zużyta bateria na płycie głównej (taka mała okrągła) powoduje brak podtrzymywania ustawień po wyłączeniu zasilania, w tym właśnie zegara.

http://forum.dobreprogramy.pl/bateria-p%C5%82yty-g%C5%82%C3%B3wnej-do-czego-s%C5%82u%C5%BCy-i-co-ile-j%C4%85-wymienia%C4%87-t297146/

http://www.ceneo.pl/237010;0280-0.htm#tab=click_scroll

Po włączeniu powyrzszej gry pokazuje mi się czarny ekran . I gra się wyłancza .

 

 

Mam:System:           Windows® XP Profesional

  

 

Po tym widać, że masz totalny śmietnik w systemie a Ty szukasz problemu w biosie.

Dla XP nigdy nie zostało wydane DirecX 10, a to co masz zainstalowane to zbieranina plików z innych systemów, które potrafią nawet system “wywalić”

Więc ok odinstaluje direcX ale czy to cos pomoże ?

 

Może i “coś” pomoże, jednak wątpię.

Po tym śmieciu żadne sprzątanie całkowitego porządku nie zrobi.

i dalej nie działa :confused: