Poszukuję nart Salomon Equipe 3V Race

(Joni987) #1

Witam,

Poszukuję nart Salomon Equipe 3V Race 165 cm ew. 160 cm we w miarę niskiej cenie.

Szukam ich od paru godzin w internecie lecz albo cena jest zbyt wygórowana albo są one złym stanie itp. itd.

Na narty mogę wydać 1700 zł.

Czy mógłby mi ktoś pomóc w poszukiwaniach, lub doradzić jakieś inne narty?

Mam 180cm wzrostu i ważę 87 kilo (właściwie to nie ja tylko mój ojciec bo to dla niego).

Za wszelką pomoc będę wdzięczny

Pozdrawiam

PS: Umiejętności mojego ojca oceniam na 7/10

(Michalzbr) #2

http://allegro.pl/item521216280_salomon ... kazja.html

(Joni987) #3

Tak tylko to jest licytacja, która się zakończy za 13 dni i wtedy już niewiem czy je zdążę kupić bo potrzebuje je na ferie (we Wrocławiu od 17.01) choć mam nadzieję że mi się uda zdążyć. Mimo wszystko dziękuję.

(Michalzbr) #4

to możesz do tego gościa zadzwonić co sprzedaje i się z nim omówić

(Raiden77) #5

Jaką twój ojciec preferuję jazde? Szybkie zasuwanie po stoku (narta gigantowa), czy może lubi narte bardziej slalomową tzn ciasne skręty?

Teraz Rossignol ma na ten sezon bardzo fajne narty sklepowe w konstrukcji "sandwitch" (konstrukcja typowa dla nart zawodniczych).

Sam ma do sprzedania narty slalomowe Rossignola, zawodnicze (startowałem na nich na Pucharach Świata), z sezonu 2005/2006. Chcesz sie dowiedziec wiecej, pisz na PW.

(Joni987) #6

Mój ojciec raczej preferuje ciasne zakręty, zwłaszcza bardzo lubi jeździć po muldach. Raczej się on nie rozpędza nie rozpędza, tylko preferuje spokojną, techniczną jazdę.

(Heezootoo) #7

Ja mam Fishery rc4 rc. A najwyższe modele używane można wytragać od 600-700 zł

(Joni987) #8

Sam mam bardzo podobne dokładnie takie (Fisher rc4 sc):

http://www.allegro.pl/item520941266_fis ... rving.html

i może to nie było by głupie je wsiąść bo z tego co widzę to są po w miarę niskich cenach. Jak nic nie znajdę innego fajnego to je wezmę :wink:

Dzięki za podpowiedz,

Pozdrawiam :slight_smile:

(Heezootoo) #9

rc4 to chyba najlepsze narty na jakich jeździłem. Potwornie twarde dobrze tłumią i dobrze trzymają w zakrętach