Poszukuję nazwy gry

Witam
Witam, z góry mówię iż przepraszam jeżeli jest to niewłaściwy dział :stuck_out_tongue_winking_eye: Poszukuję mojej gry z dzieciństwa, aczkolwiek niestety nie mogę przypomnieć sobie nazwy tej gry, opiszę wam kilka szczegółów, może wam uda się odgadnąć :smiley: Dzięki wielkie za pomoc :wink:

A więc zacznijmy od tego co zapamiętałem…
Na pewno była to strzelania w 2D, w której można było grać pojedynczo, lub w parę osób, było kilka kampanii po parę map, co mapę dostawało się pieniądze i kupowało się lepsze bronie, amunicję lub życie. Postać to było kółko z bronią, aby wygrać mapę, trzeba było zabić wszystkich przeciwników, był również edytor map, w którym mogłeś zrobić sobie własną mapę. W menu do kupowania broni było ich naprawdę dużo, amunicji do nich, granaty, życie celownik laserowy… I był widok z góry jak w strategii, przede wszystkim pole widzenia było ograniczone, nie było już widać tego, co jest za ścianą.

Jeszcze raz po stokroć dzięki za pomoc :smiley:

Alien Shooter ?

nie, tutaj widok jest od boku trochę, tak zwany rzut izometryczny, a tam był całkiem od góry jak w Grand Theft Auto 2

To może Alien… Breed?

To na PC? Który mniej więcej rok?

Co to znaczy?

Chaos Engine?

Jak dla mnie to nie jest dobre do działu giełdy i ogłoszeń, niech wędruje dalej po dziale rozrywka jak autor przypomni sobie platformę sprzętową, najwyżej zostaje kategoria działowa: “poszukiwanie oprogramowania” lub “na luzie”.

żadne z powyższych niestety ;/

"Postać to było kółko z bronią

Co to znaczy?"

Tak jak pamiętam było takie kółko jak głowa która bron trzyma, nawet niektórzy jeżeli dobrze pamiętam mieli czapki. A roku niestety nie pamiętam ;/ jakbym pamiętał, to bym to szybko znalazł :wink: