Poszukuję Neative Traktor DJ Studio 2 (lub 1)

Tak jak w temacie. Są to leciwe programy zależy mi nawet na wersji testowej ( te nowe nie dają mi takiej frajdy) te stare miały w sobie to coś . Fajnie mi się na nich grało.

Z góry dzięki , ozłocę tego który mi pomoże :slight_smile:

Masz tutaj jakąś wersje z 2009 czy to jest to lub działa nie wiem, ale jak szukasz ponad 10 letniego oprogramowania możesz mieć problem

1 polubienie

dzięki ale z tamten jest tym jedynym :slight_smile:

To jest aplikacja z 2002 roku. Nie sadzę by to gdzieś na sieci było, chyba ze po torrentach

Miałem gdzieś na płycie, poszukam, sprawdzę czy odczyt możliwy, z tego co jednak pamiętam te płyty mi się porozwarstwiały.

No dobra, nie mam.
To jednak te płyty co uległy biodegradacji.

1 polubienie

Polecam poszukać na Chomikuj. Niestety dominują tam wersje z crackiem, ale nikt nie każe z nich korzystać, sama instalka powinna działać jako trial.

Dzięki za starania :+1: :+1:

To jest na oko Traktor DJ Studio 3.0. Znajdziesz na pewno na „największej wyszukiwarce torrentów, którą każdy zna” oraz na Chomikach szukając po zalogowaniu. Po pobraniu polecam sprawdzić plik w VirusTotal .

Cracki są ale jak wspomniał przedmówca nie musisz używać. To stary program. Jak by nie działało pod Windows 10 to może być potrzebna wirtualna maszyna ze starszym Windows.