Poszukuje NIETYPOWEJ wtyczki antenowej

Witam. Nabyłem jakiś czas temu do laptopa karte TV model Pinnacle PCTV Hybrid ExpressCard, niestety pech chciał, że gdy przesunąłem laptopa kabel antenowy pociągnął za wtyczkę i wyrwało się złącze antenowe w karcie TV ( dodaje zdjęcie) f36bf3ecea07bfb1m.jpg Czy wiecie może gdzie można nabyć taką wtyczkę? Szukałem na allegro, nawet zamówiłem jedną (dziś przyszła), ale okazało się, że to nie taka jak ma być. Trochę dałem za karte i nie mam zamiaru jej wyrzucać ani nic. Próbowałem też przykleić wtyczkę Super glue ale nie zdało to egzaminu na dłuższą mete.

przylutuj se i tyle (po co kupować nową wtyczkę jak możesz se ją sam zrobić) :stuck_out_tongue:

Łatwo powiedziec :? Przyznam, ze nie takiej odpowiedzi oczekiwałem. Kumpel też mi mówił zeby to przylutować ale za bardzo nie da się tam podejść.

To jak się nie da starej przylutować, to jak chcesz przylutowac nową ??

One nie są do lutowania! Je się po prostu wkłada i tyle. Jakby taki zacisk. Nie wiem jak to nazwać. Można wtyczkę swobodnie rozłączyć. Szukam nowej wtyczki i tyle. Da się to gdzieś kupić? Jakby ktoś był taki uprzejmy i podał bezpośredni link do jakiegoś sklepu internetowego czy jakiegoś innego. Szukam i jakoś nie moge znaleźć TEJ wtyczki. Multum innych ale nie takic o jaką mi chodzi.

kabel w środku ma taki drut i on jest otoczony czymś tam? :smiley:

bo jeśli tak to musisz okroić ją nożem i nałożyć coś w tym stylu:

http://allegro.pl/item492883567_przejsc … enowe.html

klopas , To nie to. Moja ma takie małe zakończenie na końcu. Więc chyba nie da sie nic okroić… :? Widze, że jesteś z Bytomia :smiley: To jest 15 min. baną ode mnie :stuck_out_tongue: Mam takie pytanie: nie wiesz czy przy dworcu autobusowym dostałbym taką wtyczkę? Tam jest taki mały sklepik z elektroniką i innymi takimi 8) Jak napisałem jest to dość nietypowa wtyczka, bo dołączona do karty TV więc nie wiem czy jeszcze gdzieś stosuja w innych urządzeniach takie wtyczki :-x Jak te [CENZURA] chińczyki już coś wymyslą to jest koniec świata :[

nie mam pojęcia, u mnie w Bytomiu jest sporo sklepów z elektroniką, nie muszę nigdzie jeździć :stuck_out_tongue:

no to ja nie wiem, może spytaj na forum elektroda.pl ? bo tam są osoby które się znają a tu znamy się tylko na kompach/grach/telefonach :slight_smile:

klopas , A mógłbys mi podać przybliżone adresy lub nazwy sklepów z elektorniką gdzie by były takie tajle? Puki co będe czekał tu - może ktoś coś wymysli, ale przydałoby się coś na zapas :slight_smile: