Poszukuje notebooka do 1250zł, klawiatura wyspowa, cieńki

Witam serdecznie, poszukuje notebooka, sprzęt ten ma spełniać następujące funkcje, czyli: sprawdzanie facebooka, przeglądanie internetu, youtuba, i oglądanie filmów, fajnie gdybybył z serii tych slim, czyli cieńkich. Widziałem jakieś neeboki z dwurdzeniowym układem i 1-2gb ramu, czy takie parametry gwarantują normalne wykonywanie tych czynności wymienionych wyżej? Cena do 1250zł. Pozdrawiam i czekam na propozycję! :smiley:

Wszystko zależy z jakim dokładnie procesorem jest ten netbook i z jakim systemem.

Ogólnie taki sprzęt powinien dać sobie radę ale to też zależy jakie filmy chcesz na tym oglądać, jeśli myślisz o filmach FullHD to zapomnij - netbooki (jak i wiele laptopów) mają na to stanowczo za słabe karty graficzne.

FullHD to raczej nie pójdzie, zdaje sobie z tego sprawę, no ale żeby filmy wyglądały przyzwoicie, nie cieły się i żeby dało się je oglądać.

Obojętnie czy to będzie układ od Intela czy AMD ale ma być dwurdzeniowy, kolega ma AMD 1 rdzeń i jakoś daję radę, do kwejka, fb, i ogladania filmów starczy no ale chce mieć ten zapas mocy, o grach nie myślę, bo to nie jest sprzęt do tego typu rzeczy, interesują mnie takie cechy jak mobliność i możliwość komunikacji + rozrywka w wersji średniej. :slight_smile:

Polecam coś z APU od AMD np. Acer Aspier ONE 722. Na prawdę bardzo fajny i wydajny układ. Filmy 1080p bez najmniejszych zacięć.

Teraz w biedronce jest fajna promocja. Jest to bodajże Acer z netbookową konstrukcją AMD plus grafiką AMD która bez problemu daję radę z filmami full HD i starszymi grami. Do tego w miare fajnie trzyma na baterii.

Ale chce notebooka który posiada klawiature wyspową, a nie taką zlaną jak to ma miejsce w Acer’ach.