Poszukuje odpowiedniego operatora internetu

właśnie się przeprowadziłem i chciałem sobie założyć internet w nowym miejscu zamieszkania ale jak się okazało nie ma tam kabla telefonicznego trzeba 100m pociagnac a wedlug tpsy nie jest to narazie osiagalne wiec jaki wybrac inny internet, radiowy ? czy jakis inny bo bezprzewodowe typu iplus niesa zbyt odpowiednie z powodu limitow transferow wolał bym cos co nie ma limitów

Może Netia. Kumpel ma radiówke i nie narzeka

Netia jest przez kabel a jeśli chodzi o radiówkę to są lokalni dostawcy więc poszukaj jacy są w twojej miejscowości

Właśnie netia ma tez radiówke

Jest jeszcze internet satelitarny.

slawek89 masz może sąsiada co ma internet w pobliżu ? zawsze możesz od niego pociągnąć i płacić po połowie

a czy oferta netii radiowej jest dostępna w całym kraju? jakie są koszty?

Co do zasięgu to nie wiem. A koszty to 2Mb coś około 80zł.

NIE bierz neta od dostawoc w miescie ! NIGDY ! Mialem jednego przez kilka lat - czubek drzewa zjadal mi 285 kb. Jak liscie byly mokre to juz mi zjadadalo ok 600. A jak ktos w miescie mocniej pociagnal to strony nie wchodzily. Teraz mam drugiego !!

Jest to samo . Dlaczego ? Bo sie na siebie nakladaja - to raz. Dwa to to, ze nie przezechodzi przezdrzewo itd. Czemu ? Bo maja nielicencjonowane pasma. Netia np. ma.

No to skąd ma wziąć?

Jak masz dobry zasięg telefonii komórkowej HSPDA (ew. EDGE) to można spróbować blueconnect, iPlus albo Orange Free. Jak nie to lepiej poszukać jakiejś radiówki.

Netia ma usługę radiową WiMax lecz działa tylko w określonej lokalizacji, która jest przed instalacją sprawdzana pod względem dostępności sygnału (czyli wykonanie pomiaru). Co do zasięgu to niestety, ale całej Polski nie obejmuje.

:lol: :lol: :lol:

1GB transferu za 50zł

6GB transferu za 120zł + Hotspot na Lotniskach itp.

Za miesiąć :stuck_out_tongue:

Masz telewizję kablową przez kablówkę net też wolny nie jest kuzynka ma i ja korzystałem z tego neta szybszy czasem od Neozdrady

No niestety Play - owi nie podskoczą 1) Umowa na 12 m-cy, 2) abonament 40zł, 3) 10GB transferu :slight_smile:

Się podłącze pod temat bo mam podobny problem, otóż mieszkam w bardzo małej miejscowości Tpsa odmówiła pociągnięcia kabla (chociaż ostatnio ktoś mi mówił, że jako operator krajowy nie ma prawa? prawda to czy nie?) w każdym razie mam ere ale jest za wolna i ma limity, netia nie ma zasięgu czy jest zatem jeszcze jakieś wyjście w przyzwoitej cenie?

OT-y KOSZ