Poszukuję Odtwarzacza do muzyki

Witam.Poszukuję odtwarzacza muzyki.WMP, winamp i AIMP odpadają, bo nie odtwarzają mi plików( :? )

A może wina tkwi w braku odpowiednich kodeków ? Jeżeli chcesz ściągnij sobie KM Player -

http://www.dobreprogramy.pl/The-KMPlaye … 12538.html , a do tego kodeki w zależności od systemu zainstalowanego na Twoim komputerze ,ja proponuję Ci http://www.dobreprogramy.pl/KLite-Codec … 13137.html , to kodeki obsługujące każdy z systemów : Win XP ,VISTA , Win 7, 2000,2003 :o :o :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

J/w.

Masz nieodpowiednie kodeki ponieważ ja mam tylko FFDShow + Real Alternative Lite

  • wszystkie odtwarzacze odtwarzają wszystko bez żadnych problemów :slight_smile:

W tym Winamp i AIMP2 :wink:

Odinstaluj poprzednie kodeki, przeczyść komputer CCleanerem

/ podczas instalacji odchacz ,Automatyczną aktualizację CCleaner" oraz ,Dodaj pasek narzędziowy Yahoo" /.

CCleanera używaj zawsze po deinstalacji programów, sterowników oraz częstym surfowaniu w internecie.

Nic nie zmieniaj w jego ustawieniach, wystarczy :

u góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza - Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

Zainstaluj tylko w/w kodeki FFDShow + Real Alternative Lite.

Nie napisałeś jaki masz system.

Jeżeli masz Windows XP to zainstaluj ponownie DirectX

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX.

CCleaner?Przecież ja go używam od 4 lat i mnie nie zawiódł.A z resztą jest taki prosty, że noworodek go obsłuży…

Mam Win XP SP2 i mam Najnowszy możliwy dla XP direct X(9.0c)

KM Player mi nie pasuje, bo po angielsku.Kodeki już mam poinstalowane…

Od kiedy do winampa albo WMP trzeba doinstalować jakieś kodeki aby posłuchać muzyki? Czyżby te programy tak się stoczyły przez te kilka lat od kiedy ich nie używam? Chyba, że sprawa dotyczy jakichś bardziej egzotycznych formatów niż mp3, wma, ale winamp kiedyś potrafił odtwarzać coś jeszcze w standardzie. Wg mnie problem leży gdzieś indziej. Może trzeba powiązać wybrane typy plików z odtwarzaczem, albo wybrać kartę dźwiękową w ustawieniach? Real Alternative Lite nigdy nie miałem zainstalowanego w kompie, a problemów z muzyką nie zaznałem.

The KMPlayer jest po polsku [używam już od ponad 2 lat do wszystkiego]

Zainstalowane sterowniki nie są żadną przeszkodą , ten program korzysta z własnych wbudowanych i odtwarza prawie wszystkie formaty audio i video poza *.rmbv. ( do tego służy Real Alternative Lite )

Jeżeli mino zainstalowanych kodeków nie możesz odtwarzać dźwięku, to problem jest właśnie z nimi Trzeba je przeinstalować

  • jakich :?:

MP3

Nie napisałeś dokładnie jakie masz zainstalowane kodeki.

Jeżeli masz prawidłowe kodeki to jest poważny problem - wirusy :frowning:

Kodeki prawidłowe

mam avasta i komp czysty

Kodeki nie mają nic do tego, bo mówimy o plikach muzycznych, a nie filmach.

Jaki błąd wyskakuje w winampie lub wmp? Rozumiem, że nie możesz otworzyć żadnego pliku z rozszerzeniem .mp3, ale wcześniej te pliki działały? Potrafisz określić w którym momencie się coś popsuło? Może coś instalowałeś, były jakieś inne problemy z systemem itp?

Mimo, że masz Avasta proponuję przeskanować komputer za pomocą Dr.Web Curelt (włącz od razu skanowanie pełne).

to nie jest logicznie możliwe . Nie uważasz?

Pliki mp3 powinny być odtwarzane przez goły system , a ty masz z nimi problem na komputerze z zainstalowanymi kodekami? :lol:

Zainstaluj jednak ten program:

http://www.dobreprogramy.pl/The-KMPlaye … 12538.html

Zaręczam ci jest po polsku (przy instalacji trzeba to zaznaczyć, oraz odznaczyć jakąś badziewny pasek wyszukiwania )

W Winiampie wyskakuje, że format nieobsługiwany(a mam plik MP3) a w WMP, że nie mam karty muzycznej lub jest uszkodzona, a w mozilli firefox działa mi muza.

Ok. 4 miesiące temu jak była reinstalka systemu, bo mi strzasznie cały komp muliło.Dr. Web nic nie wykrył.

On też mi nie działa(kmplayer po polsku) tak samo jak z winampem

  • może wystarczy tylko ponownie zainstalować sterowniki do karty dźwiękowej ?

Najpierw :

Start -> Panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładki Audio oraz Głos

sprawdź czy masz wybraną kartę dźwiękową.

Start -> Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń.

Sprawdź w Menedżerze urządzeń czy nie ma żółtych wykrzykników lub znaków zapytania, jeżeli są to w tym miejscu PPM / prawym przyciskiem myszki /- Aktualizuj sterownik…

/ masz płytkę ze sterownikami to najpierw włóż ją do napędu CD /.

Nie pomoże to podaj jaką masz płytę główną, mikroukład płyty głównej oraz kartę dźwiękową.

Masz zainstalowane sterowniki do chipsetu płyty głównej - Chipset?

  • dawno temu :frowning:

Przeskanuj dokładnie komputer swoimi programami antywirusowymi.

Przeskanuj dokładnie Malwarebytes Anti-Malware.

1.:Nie mam i nie mogę wybrać :frowning:

2.:Nie mam.

3:Nie mogę nigdzie znaleść płyty, karty muzyki i karty sieciowej(potrzebne mi na inne forum).Pomożesz?

Mam wszystkie stery najnowsze

Najpierw przeskanuj komputer chociaż tak j/w pisałem bo zainstalujesz sterowniki i resztę a za chwilę wszystko wirusy ,zjedzą" i nasza praca pójdzie na marne :frowning:

Później pomyślimy a w międzyczasie odpowiemy :wink:

Czy możesz podać płytę główną, mikroukład płyty głównej oraz kartę dźwiękową ?

Możesz podać screena z Menedżera urządzeń ?

Stery aktualizowałem dziś o 9:45.

Avast mi robi nowy pełny skan.

Tamten drugi nic nie wykrył.

jeżeli

to problem jest systemowy.

Jakim cudem możesz mieć wszystkie stery najnowsze skoro

Jeżeli nie wiesz jaki masz sprzęt to jak zainstalowałeś sterowniki?

Czy przypadkiem nie używałeś jakiegoś cud-oczyszczacza systemu , ewentualnie jakiś systemowych dopalaczy??

Bo na to wygląda.

  • zainstalowałeś nieprawidłowo lub nieprawidłowe sterowniki.

Usunąłem i zainstalowałem na nowo stery:

Bez zmian.