Poszukuje pada do komputera

Witam serdecznie! Poszukuje pada do komputera. Podłączałem pada od ps3 ale niestety nie działa to tak jakbym sobie tego życzył. Gałki nie działają. Potrzebuję pada który będzie gotowy do gry od razu po podłączeniu. Będzie można ustawić sterowanie takie jakie jest na ps3 (jestem do niego przyzwyczajony)

Czy kupując pada od xbox’a będę miał gwarancje, że wszystko będzie działać jak należy-mam na myśli grę fifa 11. Fifa na pc jest chyba żywcem ściągnięta z xboxa bo w sterowaniu jest nawet zdj pada od X’a. Moje rozwiązanie to kupno pada od Xboxa i ustawienie klawiszologi takiej jaka ma miejsce na ps3, jak sądzicie da radę się tak zrobić, jest to rozsądne rozwiązanie, pod kątem użytkowym i nie tylko? :slight_smile:

Witam.

Może coś takiego: http://www.manta.com.pl/index.php?optio … #!dl=MM819

Gram na emulatorze PSX, dlatego też zwracam uwagę na podobieństwo do pada SONY.

Ze swojej strony do gry FIFA 11 i nie tylko polecam pada XBox 360 Controller for Windows. Wart jest swojej ceny i nie ma z nim żadnych problemów jak to bywa z niektórymi padami kupowanymi po niższej cenie.

Pozdrawiam

rgabrysiak to skąd polecasz kupić tego pada? Gdzie będzie najtaniej? :slight_smile:

Tego pada od xbox’a podłączam i wszystko działa, nie trzeba specjalnie się męczyć z konfiguracją pada, żeby wszystko działało? :smiley:

O ile dobrze pamiętam za pierwszym razem instalujesz oprogramowanie od MS następnie podłączasz pada i gotowe.

Nie przypominam sobie abym musiał coś dodatkowo konfigurować.

W takim razie zwycięzca tych zawodów został wyłoniony. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam :slight_smile: