Poszukuję pałąku do słuchawek Reloop SHP-1

Witam,

Poszukuję samego pałąku do słuchawek Reloop SHP-1. Wykonałem telefon do różnych sklepów muzycznych jednak sprzedawcy nie posiadają czegoś takiego. Poleciłby ktoś jakiś sklep, w którym ową część by mieli i szło by ją kupić za rozsądną cenę?

Napisz na forum mp3store.
Może tam Ci ktoś pomoże. Nie pamiętam już, czy te słuchawki to nie był jakiś rebrand. Może jakieś części się znajdą.

Dzięki, zaraz napiszę :wink:

Edit:
Po napisaniu na tamtejszym forum dostałem odpowiedź, że mam poszukać pałąku do słuchawek Brainwavz HM5, gdyż są to te same słuchawki co Reloop SHP-1, tylko że istnieją pod innym brandem. Szukałem, ponownie wykonywałem połączenia telefoniczne i jednak dwóch sprzedawców posiadada takie coś tylko, że mają same zaczepy na słuchawki, a mi zależy na obydwóch (obręczy oraz zaczepach). Nie wiem jak to nazwać, dlatego niżej dodałem podglądową grafikę o co mi chodzi.
Zaczepy%20%20%20obr%C4%99cz
Wychodzę z założenia, że kupując przykładowo: nowe auto z salonu za 100,000 tys zł, a po 3 latach zepsuła się jakaś część, której nigdzie nie ma w sprzedaży i musiałbym zakupić kolejny samchód, bo ta usterka eliminowałaby by auto z dalszego użytkowania? Jest to absurd moim zdaniem, ale nic - na tym trwa biznes.

1 polubienie

Może dałoby się coś samodzielnie dorobić? Pokaż co Ci się zepsuło

Chciałbym kupić nowy pałąk, ale skoro nikt tego nie ma to raczej temat trzeba zamknąć. Oryginalny pałąk już dawno wyrzuciłem z powodu szybko schodzącej czarnej farby/skórki z obręczy (nie wiem jak to nazwać). Najwyraźniej zostały wykonane z kiepskiej jakości, a szkoda bo słuchawki do najtańszych nie należały. Myślałem wcześniej, że znajdę i kupię jakiś zamiennik do nich bądź oryginał - jednak się myliłem, a teraz leżą i się kurzą, a są sprawne i nie mam pojęcia co z nimi zrobić.