Poszukuje pewnego programu DVD

Poszukuje programu dzieki ktoremu bedzie mozna ogladac filmy DVD ,ale jak sie nie ma odtwarzacza DVD.Podobno taki program istnieje ale ja nie wiem jak on sie nazywa.Prosze jezeli ktos wie to niech odpisze.

Totalna bzdura !!

moze i totalna bzdura ja nie wiem tylko tak slyszalem

Może słyszałeś o programie konwertującym filmy DVD do formatów DivX, a następnie można je odtworzyć w zwykłym CD-ROM-ie.

Jakim programem mozna byloby wykonac taka operacje ?

Jest wiele takich programów , które konwertują filmy DVD do divx lub xvid ale prezy całej sprawie jest pewien problem prawny , a mianowicie czy jesteś posiadaczem orginalnego krązka dvd !!

Poszukaj stron producenta i zakup jeden z programów : MovieJack , DVDRip , Auto Gordian Knot - je chyba najprościej skonfigurować i w twoim przypadku gdy zaczynasz się w to bawić nie powinny przynieśc Ci kłopotów przy pracy.

ok, dzieki :flasingsmile:

Niestety nie ma takiej możliwości! CD- room nie ma fizycznej możliwości odtwarzania ww. formatów; program jest tu bez znaczenia - chodzi tu jedynie o napęd odtwarzacza!

Fiesta - choć mnie nie ujął subtelnością swojej wypowiedzi :? - ma niewątpliwie rację!

Sama mam dość tych płytek; nasze gazety nas nimi szczodrze obdarowują!

Tak, że dość łatwo stać się posiadaczem autoryzowanego krążka dvd!

Chyba ci się coś pomieszało.

Akurat CD-ROM ma możliwość odtworzenia filmów zapisanych w formacie DivX.

Poza tym, po przekonwertowaniu DVD na format np. DivX, istnieje możliwość tworzenia z nich płyt SVCD, VCD i CD.

Wprawdzie primo nie napisał o co dokładnie mu chodzi :smiley: ,ale wg mnie on nie ma stacjonarnego odtwarzacza DVD i chciałby oglądać DVD na kompie a do tego potrzebny jest napęd DVD i program np. PowerDVD i temu podobne :smiley: :smiley: :smiley: