Poszukuję program do nagrywania dźwięku

Pilnie poszukuję program do nagrywania dźwięku z efektem specjalnym - AUTOTUNE, czy jak to sie tam nazywa… Z góry ogromne dzięki! :wink:

Nie wiem czy do końca o to Ci chodziło - FREE Hi-Q Recorder ?

Nie do końca chodziło mi o to…

Chodziło mi o taki program, jaki używają Ci ludzie co na youtube nagrywają

muzę w własnym wykonaniu i mają taki specjalny efekt, co podobno ulepsza głos…

jakiś adobe autotune?

tylko, że jak próbowałam pobrać to mi wyskoczyło kilkadziesiąrt godzin…

Może Adobe Audition, dawny Cool edit, jednak są to płatne programy. Sprecyzuj bardziej swój problem albo daj link do tego efektu.

Pozdrawiam!

chodzi mi o takie coś: http://www.youtube.com/watch?v=JTSHh9dFzbg

Tak myślałem, że o to chodzi, to nie jest żaden program tylko nazwa efektu, takie efekty zawiera wspomniany AdobeAudition, Cubase i inne profesjonalne programy do nagrywania i obróbki wokalu. Jest to jednak bardzo stary trik :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=B5xsiKBJGW4

Tak poza tym sam efekt to nic, i tak taki wokal trzeba jeszcze zmasterować, chyba że masz wokal nagrany na AKG C12VR w dobrze wytłumionym pomieszczeniu, to może nikt nie usłyszy wad wokalu. W wolnym czasie zajmuję się nagrywaniem, miksem i masteringiem wokalu i podkładów i musisz pamiętać że im bardziej czuły mikrofon, tym więcej wad wyłapuje, do tego uwydatnianie barwy wokalu bądź dźwięku instrumentów.

Pozdrawiam!

PS. Nie wiem jak innych słuchaczy, ale mnie mega wnerwia ten efekt w coraz liczniejszych piosenkach. Zero oryginalności ze strony tych amerykańskich “artystów”, potrafią tylko kopiować jeden od drugiego to co lepiej się sprzedaje :expressionless: