Poszukuje program!

Witam , prosze o program do transferu danych … chce przesyłac z komputera do telefonu pliki przez USB ale nie mam programu … po co mi program ? bo nie mam sterownikow do mojego kabla … ;// wczoraj kupiłam wkladam do komputer i wyskakuje mi ze potrzebuje sterownikow … a wczesniej pisało ze zostały zainstalowane … a jak chce wejsc w KOMPUTER->DYSK WYMIENNY(D) to wyskakuje mi ze mam wlozyc dysk do stacji dyskow D … ;// z gory dzieki za program .

Pomijając kilka błędów językowych powinieneś napisać model teleforu.

Jaki system? Jaki telefon?

Próbuj wkładać do innego wejścia USB.

wybacz to jest Sony Ericsson w580i …

Jeśli posiadasz płytę ze sterownikami do telefonu włóż ją i zainstaluj sterowniki przez Dodaj sprzęt. Sony Ericsson umieszcza w nowszych telefonach dysk wykrywalny jako normalna pamięć masowa - są w tym sterowniki i instaluj tak jak napisałem wyżesz(z płyty).

Możesz zarządzać też poprzez program:

Firmowy program Sony ericsson: SE PC Suite

Zamiennik: MyPhoneExplorer

w tym jest problem bo tej plyty nie posiadam ani ja ani moja przyjaciolka a mamy ten sam model … i niewiem co zrobic .

Sony Ericsson umieszcza w nowszych telefonach dysk wykrywalny jako normalna pamięć masowa - są w tym sterowniki i instaluj tak jak napisałem wyżesz(z płyty).

http://www.4shared.com/file/56602635/59504943/W580i_signed_usb_drivers.html

  • rozpakuj i w Dodaj sprzęt daj zainstaluj z określonej lokalizacji wskaż rozpakowany folder.

lub skorzystaj z SE PC Suite jak napisałem wyżej.

dziekuje za pomoc … wszystko działa idealnie . ; *

alicja– ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaków diakrytycznych (ą, ę, ć, itd.). Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif