Poszukuję programów do otwarcia .i00, .I00, .o00, x00

Witam. W związku z tym, iż nie mogłem inaczej dobrać się do danych w rejestratorze (brak kieszeni do dysku pod USB a przez sieć nie bardzo wiem jak można przesłać) musiałem je zgrać bezpośrednio na inny dysk - niestety mam same pliki z rozszerzeniem .i00, .I00, .o00, x00 - ich scalanie nic nie daje - jeszcze zobaczę virtualDub-em - ale może ktoś ma pomysł jak się dobrać do tych plików (są to filmy z monitoringu).


Niestety VirtualDub też nic nie zdziałał ;(


Szkoda, że jednak nikt się z czymś takim nie spotkał ;(

DVD Shrink, ImgBurn

.i00, i01… - jest to plik .iso, który tworzy się, gdy plik ten ma rozmiar większy niż 1GB (?) i zapisywany jest na urządzeniu z systemem plików FAT32.

(?) - tego nie jestem pewien, gdyż nie próbowałem w ogóle wrzucać plików .iso większych niż 1GB na Pendrive’ie mym chociażby, a tak twierdzą spece z forum DVD Shrink’a.

Hjsplit tym programem powinnienes to jakos zcalic albo odtworzyć.

Niestety Hjsplit podczas próby scalenia nie widzi tych plików. Programem tym można tylko sprawdzić sumę lub podzielić. Nie mam plikow i01 w całym katalogu mam tylko pliki .i00, .I00, .x00. Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły? Sprawdzę jeszcze te co podesłał Aluś —> ImgBURN też nie dał rady, w takim razie 2-go programu już nie testuje ;( - pewnie też polegnie.

----------//-----------------

Temat uważam za zamknięty - udało mi się zgrać dane z rejestratora i od razu je przekompresować na AVI - więc wielkie dzięki :wink:

Nazwij temat konkretnie.