Poszukuję programów do otwarcia .i00, .I00, .o00, x00


(Grzywaczewski) #1

Witam. W związku z tym, iż nie mogłem inaczej dobrać się do danych w rejestratorze (brak kieszeni do dysku pod USB a przez sieć nie bardzo wiem jak można przesłać) musiałem je zgrać bezpośrednio na inny dysk - niestety mam same pliki z rozszerzeniem .i00, .I00, .o00, x00 - ich scalanie nic nie daje - jeszcze zobaczę virtualDub-em - ale może ktoś ma pomysł jak się dobrać do tych plików (są to filmy z monitoringu).


Niestety VirtualDub też nic nie zdziałał ;(


Szkoda, że jednak nikt się z czymś takim nie spotkał ;(


(Aluś) #2

DVD Shrink, ImgBurn

.i00, i01... - jest to plik .iso, który tworzy się, gdy plik ten ma rozmiar większy niż 1GB (?) i zapisywany jest na urządzeniu z systemem plików FAT32.

(?) - tego nie jestem pewien, gdyż nie próbowałem w ogóle wrzucać plików .iso większych niż 1GB na Pendrive'ie mym chociażby, a tak twierdzą spece z forum DVD Shrink'a.


(Pinio150) #3

Hjsplit tym programem powinnienes to jakos zcalic albo odtworzyć.


(Grzywaczewski) #4

Niestety Hjsplit podczas próby scalenia nie widzi tych plików. Programem tym można tylko sprawdzić sumę lub podzielić. Nie mam plikow i01 w całym katalogu mam tylko pliki .i00, .I00, .x00. Może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły? Sprawdzę jeszcze te co podesłał Aluś ---> ImgBURN też nie dał rady, w takim razie 2-go programu już nie testuje ;( - pewnie też polegnie.

----------//-----------------

Temat uważam za zamknięty - udało mi się zgrać dane z rejestratora i od razu je przekompresować na AVI - więc wielkie dzięki :wink:


(Monczkin) #5

Nazwij temat konkretnie.