Poszukuję programów do przegrywania orginalnych płyt

… programów typu DVD Shrink.Na własne potrzeby,domowe.Najlepiej polskojęzyczne(choć w tym przypadku nie koniecznie),darmowe(choć nie koniecznie)no i koniecznie odpiszcie.Z góry dziękuje. :slight_smile: :slight_smile:

Jest bardzo prawdopodobne, że oryginalnych, ZABEZPIECZONYCH PRZED KOPIOWANIEM płyt z grami na 90% nie uda Ci się przegrać żadnym programem. Co do płyt z filmami i muzyką nie jestem pewien.

Jeśli chodzi o najnowsze gry, każdy program do przegrywania rozpozna zabezpieczenie płyty, jako najtrudniejsze do skopiowania.

Poroducent gry w licencji pisze, że można zrobić kopię bezpieczeństwa, do własnego użytku, tylko szkoda, że nie pisze, jak to zrobić :wink: Mam sporo oryginalnych gier od EA Sports, próbowałem zrobić kopie zapasowe kilku z nich. Niestety nie dało się :wink: Próbowałem programami CloneCD, Game Jack. Gdy próbowałem uruchomić grę, z kopii bezpieczeństwa, aplikacja zawsze domagała się włożenia oryginalnej płyty do napędu, inaczej gra się nie uruchamia.

Ogólnie nie mam problemów z kopią zapasową oryginalnych płyt, ale czasem sie zdarza, do sprawdzenia w jaki sposób zostały zabezpieczone płyty użyć możesz programu “ArayScanner”, do kopiowania znów “alcohol120%”, jeśli gra domagać się będzie nośnika w napędzie, zawsze można zrobić wirtualny napęd za pomocą tego drugiego programu.

http://www.slysoft.com/en/

dzessi2

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku Zmień przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Dobry program , a cos podobnego to moze alcohol 120% (płatny) , alkohol 52% (darmowy)

********* alkohol120%, potem będzie działał za darmo przez 3 lata

lukaszniemczyk Radzę na przyszłość zastanowić się przed udzielaniem tutaj takiej “porady”