Poszukuje programu Auto Cad bezpłatnie dla konstruktorów mechaników

!4 lat temu napisałem rodzinny rodowód w programie Auto Cad LT      Ponieważ musiałem zmienić oprogramowanie Windows XP na Windows 7  Istniejący stary program Auto Cad przestał działać . Teraz potrzebuje nowy program w j. polskim dla konstruktorów - mechaników, który będzie współpracować z Windows 7 .   Nie prowadzę  żadnej działalnosci projektowo-konstrukcyjnej i nie mam własnej firmy . Program jest mi potrzebny tylko do prowadzenia rodzinnego rodowodu . To moje hobby . Nie stać mnie - emeryta na zakup nowego programu. Nie musi to być nowoczesny-przestrzenny program .  Bardzo proszę o pomoc-podpowiedzi jak wybrnąć  z tego kłopotliwego tematu, ale bardzo ważnego dla mnie . 

Franciszek 

Przecież jest wersja testowa za darmo działająca 30 dni.

Nie wiem w czym problem ściągnąć i używać.

Prowadzenie drzewa genealogicznego w AutoCAD-zie … a myślałem że już mnie nic nie zaskoczy :slight_smile:

Sugerowałbym zrobić tak:

  1. pobrać i zainstalować DraftSight

  2. zarejestrować się (za darmo) - i po niewielkim przestawieniu się na nieco inny interfejs programu, albo kontynuować dzieło, albo zacząć przenoszenie danych, do programu który jest dedykowany tworzeniu drzewa genealogicznego, jak np.:

Gramps (język ojczysty jest dostepny w tym programie).