Poszukuję programu: Autodesk Architectural Desktop 3.3

Witam Panowie,

poszukuję takiego programu: Autodesk Architectural Desktop 3.3

do tworzenia pewnego rodzaju projektów…

chodzi mi o to, żeby można było tworzyć rysunki techniczne elementów z kształtowników, tak jak widać tu:

http://www.aplikom.com.pl/index/oferta/artykuly/arch/145330

proszę o pomoc w znalezieniu takiego programu, ewentualnie zamiennika…

z góry dziękuję za pomoc,

pozdrawiam

Ale nie napisałeś ile na ten cel planujesz wydać…

Chyba to nie będzie to ale zobacz

DoubleCAD XT 2.1

Dzięki kolego za pomoc, ale to nie jest chyba dokładnie to… tamten jest chyba typowy do takich kształtowników… mi właśnie zależy na rysowaniu takich prostych konstrukcji :slight_smile:

ale za chwilkę sprawdzę ten programik, co Ty polecasz

Problem dalej aktualny, proszę o pomoc w znalezieniu:

Autodesk Architectural Desktop 3.3

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/pc … d=13800125

O to chodzi :?:

niestety nie… :frowning:

to jeszcze nie jest to…

Ta stronka kieruję,tam gdzie dałem Ci linka,tam trzeba się zarejestrować czy coś żeby ściągnąć 30 dniowy trial,ewentualnie można kupić.

No, ok… to już sam znalazłem :wink:

trial to jest trochę lipa… szukam pełnej wersji…

jakby ktoś to widział, to proszę o linka do pobrania :slight_smile:

cóż… zapomnij :stuck_out_tongue_winking_eye:

Program jest chyba z roku 2000, lub 2002 :roll: i nawet jak byś chciał kupić to już się nie da. Teraz są następcy: Autocad Architecture 2011 lub Revit. Z resztą dla konstruktorów są inne lepsze, lub “nakładki” na cad’y właśnie z bibliotekami ADT. Jeżeli student to możesz za darmo ściągnąć niektóre programy, klucz na @ studencki.

Ooo widzisz! :slight_smile:

Zaciekawiłeś mnie, wiedziałem, że ten program nie jest najświeższy, ale taki sobie upatrzyłem, bo widziałem, że ma możliwość używania tych kształtowników…

to jeśli o tym mam zapomnieć, to co mi polecasz, chodzi mi głównie o te kształtowniki… i mile widziane opcje wymiarowania :slight_smile:

Studentem to ja dopiero będę, właśnie pod kierunkiem takim technicznym…

sebacyk , nazwij proszę temat konkretnie. Skoro piszesz w dziale poszukuje, to po co powielasz bezsensowne informacje w tytule?. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. poradnik-uzywania-forum-zakladanie-edycja-tematu-t394978.html

Dzięki za radę :smiley:

Ale gdyby człowiek chciał założyć temat według tych wszystkich waszych zasad, to musiałby przynajmniej przez miesiąc czytać te regulaminy, śledzić aktualne tematy, przeczytać całe forum, czy przypadkiem ktoś coś nie wspomniał o danym problemie, itd. :smiley:

ja wiem, że moderator jest po to, żeby się czepiać :wink:

jak temat za krótki to źle, jak opisany, żeby było wszystko jasne, to też źle… nie dogodzi ;D

pozdrawiam i przepraszam, że nie jestem idealny :smiley: