Poszukuje programu do darmowych rozmów telefonicznych

Witam

Do dziś byłem WIELKIM zwolennikiem Skype’a, dopóki nie wprowadzili “podwyżki”, niewielka bo 17gr za połączenie, ale zapowiadali że będzie lepiej (i spodziewałem się obniżenia kosztów za rozmowy ze skypa na telefon) a tu prosze… Dodatkowo do każdego połączenia jeszcze 17gr :evil:

W związku z tym szukam jakiegoś programu (sposobu) na darmowe rozmowy telefoniczne…

Wiem ze w GG sa 3 godziny darmowych rozmów dziennie, wiem ze Voipdiscount oferuje również jakiś pakiet darmowych minut (trial calls) jednak to co tam było to trochę za mało dla mnie :slight_smile: dużo dzwonie i potrzebuje czegoś naprawdę dobrego (jak nie darmowego to chociaż jak najtańszego)

Wiem również ze można dzwonić ze stron internetowych na których inicjuje sie tylko połączenie i na http://www.jajah.com rozmowy miedzy zarejstrowanymi użytkownikami i ich telefonami stacjonarnymi są DARMOWE, jednak nie mam telefonu stacjonarnego i ten pomysł w moim przypadku odpada…

Wiem że dużo osób korzysta z tego typu rozwiązań… Wiec może moglibyście polecić mi jakiś program (sposób) dzięki któremu będę mógł dzwonić za darmo (lub najtaniej) na telefony stacjonarne w Polsce i Anglii

Bardzo proszę o pomoc

Dziekuje

Jest taki program: InternetCall

Program umozliwia wykonywanie do 5 minut jednorazowego darmowego polaczenia na stacjonarne do wielu krajow, w tym Polski.

Sciagasz i instalujesz :slight_smile:

www.internetcalls.com - strona producenta, na glownej stronie masz podane do jakich krajow masz za free.

Pamietaj - niech czas rozmowy nie dojdzie do 5 minut! Bo inaczej te konto sie zablokuje. Co prawda mozna kolejne zalozyc, ale tylko 3 z jednego windowsa mozna, gdzies dodaje pliki/wpisy do rejestru. Nie wiem gdzie. Ale i tak 4,5min. polaczenie starczy. Zawsze mozna od nowa sie polaczyc :))

Rejestracja: mail mozna podac bylejaki - nie trzeba aktywowac konta poprzez klikniecie w link.

Rejestracja trwa 10-15 sekund :slight_smile:

Numer docelowy wpisujemy na samym dole okna po zalogowaniu i wciskamy zielona sluchawke.

PILNUJ CZASU! DO 5 MINUT!

Mozna gadac 300 minut tygodniowo za darmo! To i tak duzo! ponad 40 minut dziennie

http://www.telfree.eu/

Oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie wykupic abonament. Więcej się dowiesz na stronie: http://www.telfree.eu/?link=9

Tu mozesz pobrac sobie wspomniaqny program jak tez spolszczenie do niego. Powodzenia

Przejzalem szybka ta strone http://www.telfree.eu/ i nic tam nie ma o tym ze tylko pierwsze 5 min jest darmowe…

Ale rozumiem to tak: jesli wykupie abonament na 120 dni np dla Voipbuster to bede mogl rozmawiac za darmo 300 min tygodniowo (20h miesiecznie) TAK?

A jesli nie wykupie go to moge rozmawiac max 5 min (i teraz tylko pierwsza rozmowa od momentu rejstracji? czy kazda rozmowa na numery darmowe max po 5 min?) I czy jesli nie wykupie abonamentu to tez moge rozmawiac 300 min tygodniowo (po 5min jedna rozmowa)?

aha i jeszcze jedno… czy do kazdego programiku tycza sie te wytyczne? czy tylko do jakiegos konkretnego?

Złączono Posty : 19.01.2007 (Pią) 21:02

Zainstalowałem sobie “Voipdiscount” bo sa tu darmowe rozmowy do Polski, ale czegoś nie rozumiem. Rozmowy sa niby darmowe,ale jest gwiazdka przy napisie FREE

“* Max 300 minutes per week of free calls, measured over the last 7 days and per unique IP address. Unused free minutes cannot be taken to the following week(s). If limit is exceeded the normal rates apply. With your FREE DAYS you can call for free to all the destinations listed as free! when you have no FREE DAYS left the normal rates apply. You can get extra Freedays by buying credit”

i czegoś nie rozumiem: 300 minut na tydzień obowiązujące ostatnie 7 dni…

To jak to jest z ta darmowością?

To jest 300 minut na każdy tydzień?

Czy 300 minut w ostatnim tygodniu miesiąca?

No i czy trzeba mieć jakieś środki na koncie żeby te darmowe minuty obowiązywały.

Czy w tym programie również rozmowa nie może trwać dłużej niz 5 min (tak jak pisal kolega wyżej) ? (nie chce testować żeby nie zablokowało mi konta…

Skoro do Polski jest za FREE to czy po przekroczeniu tych 300 minut tez moge dzwonic za darmo tam gdzie w cenniku jest za FREE?

Czy ktoś z Was korzysta z tego lub podobnego programu i moglby mi to dokładnie wyjaśnić?

Lub może ktoś bardziej bystry ode mnie coś wyczyta na stronie :slight_smile: operatora