Poszukuję programu do filmików

Otworzyłam stronkę internetową, w której m.in. mam zamiar udostępniać ludziom możliwość wgrywania i edytowania własnych filmików. Poszukuję właśnie programu, który by mi to umożliwił. Z góry dziękuję za pomoc.

tzn.??

No może się źle wyraziłam #-o. Chodzi o to, by ludzie mogli tam chwalić się swoimi amatorskimi filmikami.

CMSa nie znalazłem lecz znalazłem coś takiego:

height="wysokość w pikselach" start="fileopen">[/code]

Jeżeli to zadziała to nie trzeba konwertować filmików do flasha. Pozostaje rejestrowanie, logowanie, upload i galerie. Tak więc musisz sam sie męczy w php.

Dzięki za radę. Przesłałam ją dalej, bo przyznam, że w tym temacie jestem :frowning: . Strona już jest. To spora strona. Jest na niej sklep, forum itp. Pomysł padł, by ludziska mogli nagrywać swoje filmiki (bo to strona tematyczna) i wklejać, ale nie mam pojęcia co jest do tego potrzebne. Twoje rady przesłałam dalej i mam nadzieję, że dobrze będą przetłumaczone, bo to strona (na razie) w wersjii językowej angielskiej. Ludziska, którzy ją ulepszają nie znają polskiego. Dodam jeszcze, że jest dwóch pracowników od flasha. Nie wiem czy tam są takie matołki, ale to mnie proszono o wyszukanie takiego programu.