Poszukuje programu do filmow

poszukuje programu dzieki ktoremu bede mogl ogladac jak najwiecej rodzajow filmow.najlepiej dvd tez.oraz kodekow do tego bo usunolem wszystkie programy gdyz wszystkie mnie denerwowaly.szukam takzwanego zlotego środka :wink: prosilbym linki

Moja propozycja: GOM Player. Zawiera on podstawowe kodeki potrzebne do odtwarzania popularnych formatów plików wideo. Jeszcze do końca go nie przetestowałem. Jak będzie mu brakował jakiś kodek to poszukasz tylko tego brakującego, nie warto instalować pakietów kodeków w stylu XP Codec Pack czy K-Lite Codec Pack.

Jedynym mankamentem tego programu jest obsługa napisów - aby oglądać film z napisami trzeba zmienić nazwę pliku tekstowego na taką samą jak filmu, wtedy napisy wczytają się automatycznie.

vlc player - ma wszystkie kodeki w sobie ,ale brzydki Gui jesli cie to wzrusza

Subedit - ale musisz doinstalowac paczke kodeków

All player - lecz zalatuje jakby amatorszczyzną

Dziobas - odtwarza prawie wszystko ,kiepskie Gui

ja do każdego rodzaju filmu (divx, dvd) używam Media Player Classic i nie narzekam;)

użyłem tego programu i też spokojnie mogę go polecić :wink:

Warte zainteresowania: SMPlayer, KMPlayer.

Ja używam Subedit’a i All playera i powiem tylko, że są to świetne programy:) Polecam je:D

genialny jest ;]

Bardzo dobry, ale nie idealny.

Kantaris Media Player.

Połączenie VLC i biblioteki audio BASS.

Ładniejszy interfejs - mniej opcji w konfiguracji.

Warto zauważyć że VLC bazuje na źródłach projektu FFmpeg.

Podobnie jak filtr ffdshow (libavcodec) oraz odtwarzacz KMPlayer i tak na dobrą sprawę również (częściowo) MPlayer (Dziobas, MPUI, SMPlayer - to tylko GUI na MPlayer).

WinDVD 8 Platinum bije wszystko na glowe! !!

Naprawde polecam bo warto :slight_smile:

Patryk951 od siebie polecę PowerDVD :slight_smile: Mi odtwarza wszystko bez żadnych kodeków itp :slight_smile: