Poszukuje programu do i tworzenia muzyki

Tak jak w temacie. Zależy mi na polskiej wersji językowej, ewentualnie spolszczeniu. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. :slight_smile:

Spolszczeniu czego? Masz już jakiś program?

Popatrz na programy typu VirtualDJ - tutaj nie potrzeba znać perfekt angielskiego żeby z tego skorzystać. Program jest bardzo intuicyjny. Metoda prób i błędów też tutaj się sprawdzi.

VirtualDJ:

http://www.dobreprogramy.pl/Virtual-DJ-Home-Free,Program,Windows,12894.html

Chodziło o spolszczenie programu, który jest po angielsku, który by mi polecono.

Nie słyszałem o czymś takim jak MODELACJA, modulacja tak, ale nie modelacja.

Co do spolszczeń to żadne programy DAW (Digital Audio Workstation) nie posiadają spolszczeń! Wszystkie są w języku angielskim, bo tworzenie nakładek językowych jest bez sensu i nie potrzebne.

Czas najwyższy nauczyć się języka angielskiego.

Określ co chcesz robić z dźwiękiem konkretnie, prościej będzie polecić Tobie program, ale lista najpopularniejszych programów jest następująca(kolejność przypadkowa):

Reason

Reaper

Cubase

Nuendo - to samo co Cubase tyle że skierowane do udźwiękawiania filmów, można robić też muzykę

FL Studio - świetny program ale jednak nagrywa materiał ciszej o kilka dB i z mniejszą dynamiką niż np. cubase, nuendo i inne programy

Logic

Pro Tools - program skierowany głównie do udźwiękawiania filmów, można robić też muzykę

Programów DAW jest bardzo wiele, te które poleciłem są w czołówce.

Dziękuję bardzo. Program nie jest dla mnie, wiec proszę następnym razem zachować swą elokwencję i znajomość języka angielskiego dla siebie, ponieważ NIE NAPISAŁEM że go nie znam, a jeżeli nawet bym go nie znał to moja sprawa i ja zadecyduję czy się go uczyć czy nie. Dziękuję za poprawki oraz odpowiedź na udzielone pytania. Pozdrawiam.