Poszukuję programu do monitorowania drugiego komputera i

Witam, tak jak wyzej… potrzebuję programiku dzieki któremu bede mógł widzieć, co sie dzieje AKTUALNIE na 2 komputerze.

Poszukuje też najlepszej grafiki która mogła by działać na płycie ASROCK K7VT4A+. Moglibyście mi coś doradzić?? Byłbym bardzo wdzięczny.

pozdrawiam

TeamViewer jest warty spróbowania.

ok, dzieki a czy mógłby mi ktos doradzić z moją płytą?

Można też http://www.tightvnc.com/

Płyta jest dość stara, ja kiedyś na tej płycie miałem ATI Radeon 9200S lub możesz zakupić podobną.

Pozdrawiam!

Praktycznie każda karta na złączu AGP powinna pójść na tym MOBO, w rachubę wchodzi jedynie odpowiednie zasilanie.

No dzieki za porady. Jak spr. jakie mam zasilanie??

Na zasilaczu. Ściągnij obudowę i sprawdź naklejkę na zasilaczy. Potem napisz tu na forum, co jest na naklejce (szczególnie moc wyrażona w “W”). Inni powiedzą ci co dalej. :smiley:

A szczególnie to markę i pełną nazwę, bo czasami moc podawana przez producentów to typowa ściema.

jest taka strona “przydatne.pl” tam możesz kupić ProfySpy, będzie przesyłał w raportach na emeila wszystko z klawiatury i informacje o odwiedzanych stronach, a jeśli masz czasem dostęp do monitorowanego komputera, pobierzesz wszystkie zrzuty ekranu. pozdrawiam wiesia.

Tyle, że to kosztuje minimum 450zł :confused:

to kosztuje 500 zł - niestety. ale pozdrawiam Cie cieplutko wiesia.

Dodane 11.10.2009 (N) 21:48

to kosztuje 500 zł - niestety. ale pozdrawiam Cie cieplutko wiesia.