Poszukuje programu do odtworzenia dawnego systemu


(Flx Designer) #1

do odtworzenia stanu moijego kompa z plików o nazwie: http://img414.imageshack.us/my.php?imag ... 643sx9.png . Chcę abyscie mi pomogli, po pierwsze, jakim porgramem, po drugie w jaki posób. Podaczas formatu koelś zrobił mi takie coś. Mówił że jakby był tu jeszcze raz to będzsie roił to "sekunkdę"...Chyba wybrałem odpowiedni dział, p[onieważ poszukuje programu. Będe wdzięczny....


(Rkizeweter) #2

Program GHOST. Musisz najlepiej miec dyskietke (ew. płytę bootowalną) z systemem zrobionym pod tym programem. Jak odpalisz ta dyskię to jużłatwo odtworzyć ten obraz (system.GHO) na partycję systemową.

P.S. więcej nie powiem - uczyć się samemu.


(Sumikd) #3

z tego co mi się wydaje to możesz przywrócić to Norton Ghostem


(Venger) #4

INo wpierw musisz go kupić - to płatny program … niestety. A kumpel naruszył zapewne warunki licencji użyając go na twoim komputerze…


(Flx Designer) #5

cóż, niby wszystko gra itp. ale w nie rozumiem z tąd ( http://pccentre.pl/modules.php?op=modlo … =0&thold=0 ) jednej rzeczy , jak to dykietka startowa? dyskietka z tym oto programem? czy jak? Prosze o wytłumaczenie:D Guła trzokę jestem z tego:D A wogóle to mam zjebaną stacje syskietek … więc…?


(sdar) #6

Proszę zmienić tytuł na konkretniejszy (użyj opcji icon_edit.gif


(Flx Designer) #7

zrobione, więc ponawiam prośbe o wytłumaczenie mi tego, wiem ze trzeba nagrać jakieś pliki na dyskietke ale ne mogę znaleźć ich, pomożecie?


(Rkizeweter) #8

Więc nic nie zrobisz - pod windowsem.