Poszukuję programu do odzyskiwania usuniętych zdjęć

Witam wiem , że ten wątek o programach do odzyskiwania danych z kosza wielokrotnie już był poruszany , ale niestety nic nie skutkuje . Wypróbowałam kilka programów polecanych przez użytkowników . Problem tkwi w tym , że dawno temu zdjęcia które są mi teraz potrzebne koniecznie wylądowały w koszu, a jak kosz to wiadomo opróżnienie i Bum . Używałam programu PC Inspector File Recovery no ale on on mi w niczym tak na prawdę nie pomógł , ponieważ szukam zdjęć , ale nie poznam ich po dużej ilości plików mało interesujących mnie w tej sytuacji . W tym tkwi pytanie do was … Czy znacie jakiś program w którym odzyskam zdjęcia usunięte z kosza ? Zależy mi na takim programie który miałby podgląd jakie to zdjęcie . Jeśli to możliwe będę bardzo , bardzo wdzięczna za pomoc . :slight_smile: Pozdrawiam .

A co to ma wspólnego z działem Programowanie? Przenoszę, a na przyszłość proszę czytać opisy działów przed założeniem tematu.

Był już taki temat :

czy-sie-odzyskac-zdjecia-formacie-t542300.html#p3390018

Spróbuj tego :

http://www.dobreprogramy.pl/Digital-Ima … 11446.html

Ja wielokrotnie odzyskiwałem 75-95 % zdjęć.

Wiem , że było sporo tu takich wątków . Dlatego dałam w opisie pewne zdanie . To jest wątek o odzyskaniu zdjęć po formacie , a ja nie robiłam go żeby odzyskiwać zdjęcia . Po prostu wczytaj się dobrze .

Dodane 29.09.2013 (N) 10:24

Spróbuj tego :

http://www.dobreprogramy.pl/Digital-Ima … 11446.html

Ja wielokrotnie odzyskiwałem 75-95 % zdjęć.