Poszukuje programu do pobierania z Rapidshare

Jak wiadomo na rapidzie nie ma już limitów, żadnych kotów ani czekania po pobraniu pliku, tylko tam parę sekund.

Bardzo pilnie poszukuję programu do pobierania z Rapidshare, który:

-będzie pobierał po kolei wpisane “w niego” linki (bez nadzoru, zostawiam komputer i samo ściąga)

-działa z wewnętrznym ip

-nie ma w sobie komponentów wirusowych itp.

:google:

TAkie coś jest (chyba) niedostępne jeśli nie masz konta premium. Istnieją tylko menedżery pobierania, żę zaczynasz pobierać 1 plik, odchodzisz. Pobierze się dopiereo zaczynasz drugi itp. coś w stylu przeglądarki.

było i to ile :wink:

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=pro … Google&lr=

Rozumiem, szukałem. Ale chodzi mi o sprawdzony program, wiekszośc programów “z googli” to zwykłe wirusy.

Co myślicie o programie JDownloader? Obecnie używam programu Orbit i Opery. Chyba za dobrze się nie integrują, na początku tylko na pliki zip włączał się i pobierał. Coś tam w przeglądarce pokombinowałem i teraz Orbit reaguje na różne pliki, np .exe, rar. Ale to nie działa na rapidshare i inne tego typu portale, włączają się po prostu Transfery Opery.

Cryptload. Nie ma lepszego

Jeszcze jest takie coś jak USDownloader układasz sobie kolejkę i śmiga nawet na stałym IP .Obsługuje jeszcze ze setkę innych podobnych do rapida serwisów.

zgadza sie masz najlepsze 3 wypisane USD-JDOWNLOADER- ELEPHANT ten ostatni jest tylko po angielsku.i jest jeszcze RAPGET.wez USDOWNLOADER on działa na 100%

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Teraz zmieniłem zdanie i chyba wybiorę RapGet. Zobaczymy jak się będzie sprawował na moim stałym ip.

//EDIT

Niestety Rapget nie działa. Muszę spróbowac innego programu.