Poszukuję programu do podkręcenia głośności w LG T500

  • Witam. Mam pytanie. Czy jest jakiś program, który sprawił by, że jadąc w autobusie, albo innym środkiem lokomocji, były by bardziej

słyszalne dzwonki ?? . W domu, to nie ma problemu, bo środowisko przeważnie ciche, albo mało głośne. Miałem w telefonie Sony Ericsson W910i głośniejsze dzwonki,

w innych telefonach też bywały głośniejsze. Jak idę do tramwaju, albo z tramwaju do autobusu, to rzadko kiedy usłyszę, że ktoś dzwoni.

  • Po wrzuceniu MP3, to jest dużo lepiej, ale piosenka długo się , rozkręca "

Skoro głośności są różne w innych markach, to fabryka musi mieć jakiś soft, żeby ograniczyć głośność. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Z góry dziękuję za pomoc.

Nie lepiej po prostu przyciąć MP3 od wybranego fragmentu i pogłośnić np w Audacity?

Nigdy nie próbowałem takich programów. Dzięki, spróbuję. A tak w ogóle, to głośność MP3 da się zwiększyć w Audacity??

  • Myślałem, że jak piosenka jest nagrana z daną głośnością, to nie da się jej zwiększyć :). Jak się da, no to super :).

pod menu edytuj zaznaczasz wszystko, potem efekty-> wzmacniaj-> zaznaczasz Allow Cliping i regulujesz DELIKATNIE wzmocnienie…nie za mocno… max 1 dB już powinno być dobrze :slight_smile:

  • Witam. Mam właśnie problem z tym Audacity. Próbuję i nie wiem, co zrobić, żeby ten czas, który oznaczyłem,

zapisał się jako część danego utworu. I gdzie tam jest opcja, że można zwiększyć głośność, bo jakoś tego nie widzę.

Nie ma takich opcji :slight_smile: A cytować, to każdy potrafi.