Poszukuje programu do powiekszania obrazu bez utraty pikseli

Poszukuje programu do powiekszania obrazu bez utraty pikseli

IrfanView ma taką możliwość, a z bardziej zaawansowanych i darmowych to GIMP.

Generalnie w czasie powiększania obrazu piksele raczej ci dochodzą niż uciekają. O pogorszeniu jakości natomiast można mówić gdy przeskalujesz obraz powyżej rozdzielczości w której został on zrobiony i nazwa programu ma z tym niewiele wspólnego

Marbed , nie masz do końca racji - na tym forum już niejednokrotnie podawano algorytmy powiększania rozmiarów plików graficznych bez znacznej utraty ich jakości (np. ostrości).

Słowa kluczowe: Photoshop, powię*, rozmiar* i wiele innych

Ok newplayer nie twierdze że się nie da ale utrata jakości będzie, tylko dyskutować można jak duża utrata jest akceptowalna. Programy będą interpolować obraz. Jedne zrobią to lepiej inne gorzej.

Zgadzam się po części. Jednakże program nic nie znaczy, bez osoby, która umie z niego skorzystać. Ja po ok. 7 latach spędzonych na nauce wykorzystywania zaawansowanych funkcji takich kombajnów jak chociażby Adobe Photoshop (jeszcze w wersji 4.0) nie mogę napisać, żebym był w tym nawet dobry!

chodzi o to że chciałbym sobie zrobić vlepki.tylko pisali mi ze musi być w rozmiarach 600 na 600 a jak powiekszam i im to wysle to piszą ze widac piksele.

chodzi o to :

http://img204.imageshack.us/my.php?imag … b209st.jpg

dałby rade ktos to powiekszyc bez utraty pikseli