Poszukuje Programu Do Prezentacji Zdjęc z Muzyką w Tle

Cześć!

Poszukuje programu do prezentacji zdjęc z muzyką ( podkładem ) w tle. Chodzi mi o taki program w którym można zrobić prezentację np. 15 lub więcej zdjęc, dodać podkład muzyczny i zapisać całą wykonaną prezentacje na CD - i jak by była taka opcja żeby prezetacja uruchamiała się samoczynie po włożeniu CD do napędu :smiley: .

Istnieje taki program do tworzenia takich prezentacji?. Jeśli tak i znacie taki program/y to proszę o odpowiedz na Forum lub inne wskazówki jak wykonać taką prezentacje w inny sposób.

do tego dobry jest np. Power point,

lub jego odpowiednik w openOffice :wink:

prezydent , a jakiś inny program znasz prócz Power Point lub odpowiednika w OpenOffice do wykonania takiej prezetacji?. Isnieje możliwośc zrobienia takiej prezetacji i zapisania jej w formacie VCD?.

Robiąc prezentację w PowerPoincie jest możliwość zapisu na CD razem z Autorun`em który po włożeniu płytki od razu uruchomi prezentację

ja proponuję program photo story … jestlepszy od power pointa :stuck_out_tongue:

Według mnie nalepszy to Windows Movie Maker

Bardzo zgrabną prezentację zdjęć (z dodaniem tekstu, muzyki itp), którą można zapisać do formatu VCD zrobisz przy pomocy programu Photo Album 6

plecam PicturesToExe super program mały ale o olbrzymich możliwościach.Jedyny mankament ,że program jest płatny.

Dziękuje wszystkim za propozycje programów do prezentacji zdjęc z muzyką. Prawie każdy z nich jest płatny - jedynie co zostaje to wersja trial. A jest taki program z takimi możliwościami w wersji free?.

Movie Maker z Windowsa :wink: albo

:wink: