Poszukuję programu do profesjonalnego odzyskiwania danych


(Fempter) #1

Witam. Tak jak w temacie. Poszukuję _ NAJLEPSZEGO _ programu do profesjonalnego odzyskiwania danych gdyż reinstalowałem system a miałem na jednym z dysków dużo danych. Próbowałem programem EasyRecovery Professional ale jak on odzyskuje pliki to je zapisuje pod nazwami jakimiś _ fil0 ; fil1 _ a mi chodzi o program którym po odzyskaniu będę miał te nazwy plików które miałem przed usunięciem danych. Czekam na propozycje.

PS. Nie musi to być program darmowy, może być płatny.


(Cosik Ktosik) #2

PC Inspector File Recovery

Płatne:

ontrack easy recovery professional

Get Data Back


(Fempter) #3

A czy program PC Inspector File Recovery jest taki jak powiedziałem tzn. po odzysku danych pliki mają nazwę jaką miały przed ich usunięciem ?


(Cosik Ktosik) #4

Z tego co pamiętam, tak.


(Fempter) #5

OK. Zobaczę czy ten program jest warty poświęcenia uwagi :slight_smile:


(Fempter) #6

Strasznie trudny progeam. Nie można dojść gdzie i jak odzyskać pliki. Szczeże to lepiej już odzyskuje pliki _ EasyRecovery Professional _ tyle że po odzyskaniu pliki mają odziwne nazwy :frowning: Sprawdzę ten drugi co podałeś.


(Cosik Ktosik) #7

Instrukcja do tego programu: Klik


(Hashi) #8

Co do nazw to zależy od uszkodzenia pliku. Jeśli plik był w katalogu i został usunięty (także przez szybki format) to nazwy będą (nawet data utworzenia itp). PC Inspector jest w tym aspekcie b. dobry. Jeśli plik został częściowo nadpisany to szanse odzyskania go razem z nazwą są bardzo małe.

Ja osobiście obok PC Inspector File Recovery polecam Active@ UNDELETE Professional - wersja boot ze środowiskiem WinPE odpalana w RAM'ie.

Demo:

http://software.lsoft.net/BootDiskDemo-Setup.exe


(Fempter) #9

Mimo instrukcji nie mogę odzyskać danych programem _ PC Inspector File Recovery _ :? Tak był robiony Szybki format podczas instalacji systemu. Nie było nic usuwane programami gdzie nie da się odyskać plików oraz nie był nigdy robiony długi format. A ten program _ Active@ UNDELETE Professional _ to jest wersja testowa z wszystkimi funkcjami dostępnymi ?


(Fempter) #10

Ok. Pobrałem program _ Active@ File Recovery 7.3 _ i pliki mi się odzyskały :jupi: :jupi: . Dzięki wam bardzo i Pozdrawiam David_PL99 :slight_smile:


(Vicuss) #11

Dobra... To co zrobić, jeżeli plik RECOVERY.rar znajdował się w katalogu C:\Program Files\Webserv\httpd??


(Fempter) #12

Vicuss ,

Nie podpinaj się pod mój temat [-X Załóż własny.