Poszukuje programu do przerzucania muzyki na samsung galaxy ace4

Witam
Mam samsung galaxy ace4 i wszelkie programy typu Samsung Kies, Samsung New PC Studio nie działaja, postępuje zgodnie z instrukcjami w internecie itd. ale te programy nie obsługują mojego telefonu. Normalnie to bym sobie ściągnał muzykę przez komórke, ale aktualnie nie mam internetu. 

Pomoże ktoś, doradzi? :confused:

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam. 

SHAREIT

https://photos.google.com/share/AF1QipNGYTSdcFI41LKJiXdNNV2aMcgdDriqRhJdU7jpC-h3It023fqIPoMn4trWwrVV4w/photo/AF1QipOiYi6vSc0Xitc7ZqU3rPBRzfD2lmawYSKuLMLn?key=VkZNTnpmSFoxaV9UakdLMkdIck9JZWNoUmFET1dR

Rozumiem że komputer nie widzi telefonu i odwrotnie, jak łączysz je kablem USB ?

Instalowałeś sterowniki USB od Samsunga ? http://developer.samsung.com/technical-doc/view.do?v=T000000117

Zaintalowałem to wczoraj i nic nie dało.
Na początku tak jakby wykrywa (wyskakuje mi komunikat podłączono nowy sprzęt) ale Kies twierdzi, że nie obsługuje tego telefonu, a samsung PC studio, że mój telefon jest niezarejestrowany itd.

Co Ty się uparłeś na tą “kobyłę” pod nazwą Kies? Podłącz telefon nie włączaj Kiesa i sprawdź czy w systemie telefon pojawił się jako nowy dysk wymienny, podobnie jak to się dzieje z pendriwe.

Czy w telefonie wyskakuje Ci okienko by traktował telefon jako pamięć przenośną/czytanie zawartości ?

No wlasnie nic mi nie wyskakuje w telefonie, natomiast na komputerze tylko przygotowanie do instalacji oprogramowania ktorego nie mam (jak podepnę telefon) 

Jaki masz system w komputerze?

Windows XP 

Czytałem w sieci i większość podobnych problemów jak ten Twój, jest spowodowane starym, niewspieranym systemem. Szkoda, że sam tej informacji w sieci nie poszukałeś.

Cóż, nie pomyślalem o tym. Lubie windows XP właśnie więc go nie zmieniałem.