Poszukuje programu do ukrywania np.folderów

Na początku Witam wszystkich bo jestem tu nowy.Również na wstępie chciałbym napisać ,że korzystałem z “szukaj” ale nie znalazłem tego co mnie konkretnie interesuje,ale podobne rzeczy były.Nie chce tak na dobry początek dostać ostrzeżenia albo bana.Przejdżmy do rzeczy:

Z komputera korzystam wraz z bratem, i dotychczas swoje poufne rzeczy ukrywałem sobie takim prostym programikiem HIDE FOLDERS, a brat nie kumaty to się nie musiałem martwić:D Ale teraz jest problem mojemu bratu bardzo zależy na dorwaniu się do moich “zbiorów” i zaczął rozmawiać z gościem co się troche zna “na tym” i ten gość ma dać mojemu braty jakis program który się włącza zaraz po systemie i blokuje program HIDE FOLDERS .Więc w taki sposób będzie miał dostęp do moich danych. Więc poszukuje takiego programu który ukryje moje zasoby w taki sposób aby tamten program go nie zablokował. A na kompie jest jedno konto i niestety tak musi pozostać .Tylko prosze o wyrozumialość i w miare proste rady, programy bo ja jestem tylko troszke madrzejszy od brat :smiley:

Sorry że się tak rozpisałem ale chciałem żebyśmy sie dobrze zrozumieli:D

Prosze dobry program do tego:

http://www.sharewareriver.com/product.php?id=3831

zmień atrybut danego folderu na ukryty

z tym sobie poradzi.

A ten program wyżej zabardzo nie kapuje obsługi :?