Poszukuje programu do Zabezpieczenia Pc

Witam wszystkich potrzebuje programu który pozwoli mi zablokować komputer przed osobami 3 . Kiedyś widziałem program który każe wpisać hasło po włączeniu komputera (przez załadowaniem windowsa) posiadam windows xp z Góry thx za pomoc

Możesz po prostu założyć hasło na swoje konto użytkownika po co dodatkowy program

Wystarczy jak wejdziesz w start -> ustawienia -> panel sterowania -> Konta Użytkowników -> klikasz na swoje konto -> i robisz utwórz hasło

Wył. konto gości jeśli masz wł… I masz już hasło… Jak zaladuje Ci się system to pokaze ze trzeba wybrać uzytkownika i wpisac haslo… Wsio

To pewnie nie żaden program tylko założone hasło na BIOSie

Ale to jest właśnie problem , że można to ominąć albo chodzby dysk sformtować a mi zależy na 100% zablokowaniu tylko hasło przy włączaniu sie

po prostu mam sąsiada który zna się b.dobrze na komputerach i to jest taka mend…a, posiadamy w bloku sieć specjalne pomieszczenie dla komputerów takie małe zlociki maniaków można tak powiedzieć dlatego wieć potrzebuje tego programu o którym pisałem wcześniej

Czytałeś?

Zmartwię Cię jednak.

Jeśli ktoś będzie chciał dostać się do tego komputera i tak to zrobi.

Ty możesz jedynie utrudnić takiej osobie zadanie.

Tak wiem o tym i na tym mi zleży zawsze można wyjąć dysk i wrzucić do innego pc i wtedy sformatować ale aż tak chyba źle nie będzie

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif