Poszukuję programu do zarządzania schowkiem systemowym

Witam, szukam programu do “powiększenia” schowka w Windows Xp, wiem że można znaleźć ciekawe programy do zarządzania schowkiem nawet bardzo rozbudowane. Z tych wypróbowanych przeze mnie najbardziej odpowiada mi ClipX i mogę go polecić. Brakuje mi jednak w nim podpowiedzi bezpośrednio z menu kontekstowego wcześniej skopiowanego tekstu. Jak np: ( Lazarus: Form Recovery - dodatek do Mozilli). Większość tego typu programów pracuje w trayu. Jeśli znacie taki programik byłbym wdzięczny za pomoc. 

 

Ditto

Podgląd tekstu jest pod F 3

Dzięki, na pewno dużo wygodniejsze niż podgląd z traya, chociaż podpowiedzi z menu kontekstowego były optymalnym wyjściem, dziwię się że trudno jest o znalezienie takiego rodzaju - podglądu schowka.

A mnie to wcale nie dziwi. Ditto jest uniwersalny - czyli działa prawie z każdym programem. Każdy program ma przeważne własne menu kontekstowe, niezależne od Windowsa. Więc program by móc się tam pojawiać to musiałby być napisany dla każdego programu odrębnie. Np. jakby potrafił się dopisać do menu kontekstowego worda, to nie potrafiłby do Firefox.

A Wordzie, to akurat jest chyba multi schowek.

 

Generalnie zależy mi na programie który w ten sposób pracuje w eksploratorze, korzystam też z Q-Dira ale on nie posiada rozszerzonego schowka.