Poszukuje programu do zgrywania zdjęć z aparatu na komputer

Witam.

Pilnie potrzebuję programu do zgrywania zdjęć z aparatu [z karty pamięci będącej w aparacie [nie mam czytnika]) na pamięć komputera. Proszę o szybką odpowiedź.

Pzdr.

Napisz co to za aparat oraz jaki masz system, bo w ciemno to trochę trudno się szuka. Czy nie udaje się zamontować aparatu jako dysku wymiennego usb ?

nie do wszystkich aparatów są oprogramowania, podepnij aparat do kompa, powinien się dodatkowy dysk wyświetlić, jeżeli go niema, to trzeba mieć jakiś program do tych zdjęć, popróbuj te z Vortalu.

Można również tak:

Start > Ustawienia > Panel Sterowania > Skaner i aparaty fotograficzne, niech poszuka i wyskoczą zdjęcia które do zgrania i jak je nazwać…

Instrukcja jeśli posiadasz XP.

I podłącz też sam aparat i wejdź w Panel sterowania > System > Sprzęt > Menadżer Urządzeń, i to co będzie miał na żółty wykrzyknij zrób odinstaluj ( w twoim przypadku aparat ).

Pochwal się modelem aparatu. Powinno być dołączone jakieś oprogramowanie do robienia tego typu rzeczy, ale jeśli nie ma, to powinno się udać skopiować zdjęcia bez użycia oprogramowania (jeśli aparat pojawi się jako dysk wymienny).

Olcia , jeśli ma się obojętnie jaką kartę pamięci tzw. zew. to nie potrzeba żadnego programu, ponieważ wykrywa to jako dysk wymienny.