Poszukuję programu/dodatku do przewijanego zrzutu ekranu

Jak w temacie ; poszukuję programu do zrzutu części ekranu , który by miał funkcję
" select and scroll " - niby Nimbus Screenshot ma tą funkcję ale na moim systemie i przeglądarkach nie sprawdza się. Po prostu źle działa…
Jakaś alternatywa…

Narzędzie Wycinanie w Windows?

@krzysztoft1 ,
Nie wiem jak to uruchomić i gdzie odszukać =)))

dzięki , spróbuję…

1 polubienie

Jakby nie to:

Pozdrawiam

1 polubienie

To są pełne programy…a mi bardziej chodzi o zainstalowanie jakiegoś rozszerzenia do przeglądarki, jeśli takowe istnieje.

Wciskasz jednocześnie Shift+Win+S

takich rozszerzeń jest bardzo dużo, wypróbuj kilka
https://www.google.com/search?q=Full+Page+Screen+Capture&source=hp

Firefox ma to wbudowane od 56 lub 57 (w starszych testowo z archiwalnym plikiem testpilot).

Pdobnie Edge Chromium.

Co do jakości przwijajego kilometrowego zrzutu to bywa średnio np. Sticky navigation jest co chwilę i coś zbędnie zasłania.

Niby zrzut pop-upa też może zapisać to co jest pod nim (jakiś bug w Firefox tak robi).

Podziękowania Szanownym za cenne rady…dużo do testowania…
Sądziłem, że ktoś ma sprawdzone i niezawodne rozszerzenie z funkcją „select and scroll”
Pozdrawiam WSZYSTKICH !

Może @betmariss jakieś ma na stałe lub program co ładnie zapisuje przewijany.

Darmowy program do zrzutów przewijanego okna? - tu jest mój wątek na ten temat. A ja nadal używam FastStone Capture, chociaż działa nieco kulawo i jak mu się chce. Poza tym zostawiłam sobie też PickPick i ShareX

Jeżeli masz Firefox to polecam wbudowane narzędzie „Zrzut ekranu”. Działa bardzo dobrze. Jeżeli nie widzisz go na pasku, to włącz dostosowanie paska a następnie przeciągnij narzędzie na pasek
obraz

Generalnie jak chcę zrobić zrzut całej strony to odpalam Firefox i korzystam z tego narzędzia.

W Chrome można sobie również poradzić bez dodatku wbudowanym narzędziem ale jest to trudniejsze

Miałeś na myśli Edge i Chromium chyba.

https://getfireshot.com/
Do FF tutaj:

Nieprawda, miałem na myśli wydanie Edge 79+ oparte o chromium.

Niestety lubią ludzie je nazywać:

  • chormium Edge (rzadziej)
  • Edge chromium (częściej)

Dziwna ta nomenklatura ale niech będzie.

Co do funkcji tworzenia zrzutów w Edge to fajnie to działa.